Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért keres kifogásokat? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres kifogásokat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom megkérdeztem mikor szeretne eljegyezni 6 év után. Első válasz erre ez volt,hogy a megfelelő pillanatra, alkalomra vár. Később megkérdeztem megint akkor már azt mondta,hogy spóroljunk nincs arra felesleges 100ezre.

Augusztusban költöztünk össze és már 3 hónapja furán viselkedik...inkább a haverjával xboxozik minthogy velem legyen. Látja rajtam,hogy elegem van ebből megkérdi mi a bajom,megbeszéljük de utána mintha mi sem történt volna folytatja tovább.



2018. ápr. 22. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen nyilvànvaló az oka. Egyszerűen nem akar elköteleződni melletted, de kell a biztos dugnivaló amíg vàrja mellőled az igazit, akit majd feleségül is vesz. Sok női ismerősöm járt hasonlóan. Elpocsékoltàk a fiatal éveiket olyan pasikra akik nem vették komolyan őket .4-6-7- és 10év utàn is otthagytàk őket màsik nőért, és a következő csaj lett feleség.

Nem kellesz eléggé. Ennyi. Sosem fog elvenni, csak az idődet pazarlod, csak a nagy semmire vàrsz.


Azért nem kér meg, mert nem veled tervezi leélni az életét. Így minek venne el? Maceràs vàlni.

2018. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kezedet megkéri, bár azt se nagyon hiszem, de hogy onnan tovább semerre, azt meg le is merem fogadni.

Ő már kifelé megy ebből a kapcsolatból.

2018. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Hát ez gáz,hogy 6 év után sem kért meg ne haragudj. Azt is furcsának találom,hogy még csak most költöztetek össze. Ilyenkor döl el,hogy tud-e két ember egymás mellett maradni. Szerintem ö csak elvan veled, ha komolyan gondolta volna a dolgokat már rég lépett volna. (OFF: ugyanez volt az exemmel, elhagytam, rá nemsok idöre megismertem életem párját, aki fél év után elvett,és együtt tervezzük a jövönket.) Ne pazarold az idödet ilyen emberre, látszik hogy szarik a fejedre.Lépj tovább, keresd a boldogságod.
2018. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!