Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nagy a gyűrű az ujjamra?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezem. Letérdelt megvolt minden (sütibe rejtette) De fel volt dagadva az ujjam mert rávágtam az ajtót. Akkor pont jó volt, de mire visszatért a normális formájához már nagy volt a gyűrű. Mit tegyek? Mondjam el neki? Szegény összelesz törve. 23/L
2010. jún. 14. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy,nálam is hasonlo volt.

megbeszéltük,együtt elmentünk ékszerészhez aki méretre igazitotta.

2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet azt szűkíttetni...irány valami ékszerész.
2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

bolhából elefánt effektus. Elviszed az ékszerészhez és pár óra alatt beszűkíti neked. Addig max. szétnézel a városban. Egyébként meg f@sza kapcsolatotok lehet, ha itt kérsz tanácsot, ahelyett, hogy megmondanád neki, hogy jaj szívem egy kicsit nagy a gyűrű, de majd bevetetek belőle.


Sok boldogságot a házassághoz.

2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kösziii :D És még arra lennék kíváncsi hogy melyik lenne a legjobb torta. Adnátok ötleteket?
2010. jún. 14. 21:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez picit nagy, menjünk el együtt a boltba és cseréljük ki együtt:)
2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mintha eltértél volna a témától. :D Én oroszkrémtortára szavazok, vagy valami tejszínes-epresre-csokisra...:D
2010. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Most nincs itthon, de ha megjön akkor mindneképpen elmondom neki :)
2010. jún. 14. 21:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy volt a gyureum, egyik ujjamra sem volt jo, de elmondtam rogton neki, es nem sertodott meg. Elvittem ekszereszhez es osszeszukitette. Sok boldogsagot nektek!!!
2010. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

XDXD jajjjna ez jól esik így vizsga előtt :D


házasodni készültök és ezt nem tudjátok megbeszélni? :-S


amúgy egyszer én is kaptam egy gyűrűt a páromtól, azóta is azzal lövögetem, hogy jó nagy gyűrűt vett nekem. igaz, az nem eljegyzési volt:P

2010. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
akkor most elmondom sazt, amin tuti mindenki fel lesz háborodva... amikor a vőlegényem (már ex) megkérte a kezem, nekem baromira nem tetszett a gyűrű. Nme éreztem, hogy az enyém, nem illett a stílusomhoz, se az elképzelésemhez..pedig nem volt csúna, de nem tetszett, na! És kétségbe estem! Én a ygűrűt örökké akartam viselni, márpedig hiába is volt kedves, hogy apáromtól kaptam, csak az volt bennem, hogy nem tetszik! És az egyik barátnőmnek,mmikor elmeséltem, közölte, hogy nehoyg elmondjam, mert milyen szemétség, megsértem vele, stb. De akárhányszor megpróbáltam úgy ránézni, hogy tetszik..majdnem elbőgtem amgam, mert nem kellett, nem tetszett..és végül kinyögtem...bántotta egy kicsit, emrt rengeteg boltban volt, de mivel ismert engem és Szeretett, megértette! És együtt mentünk el egy másik gyűrűt venni. Az elsőt pedig becseréltük neki egy órára...
2010. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!