Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nagy a gyűrű az ujjamra?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezem. Letérdelt megvolt minden (sütibe rejtette) De fel volt dagadva az ujjam mert rávágtam az ajtót. Akkor pont jó volt, de mire visszatért a normális formájához már nagy volt a gyűrű. Mit tegyek? Mondjam el neki? Szegény összelesz törve. 23/L
2010. jún. 14. 21:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elmondom neki, ezt már tudom. Nagyon kedves és nagyon szeretem :)
2010. jún. 14. 21:21
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi, ha megmondod neki, hogy nagy az ujjadra, én is megmondanám. Vagy ha nem akarod, akkor elviszed te magad egy ékszerészhez és beveteted.


Ja, a torta: hát attól függ, milyet szerettek. Gondolom az esküvői tortáról van szó. Azt bármilyen ízben meg tudják csinálni, úgy is be lesz vonva. Ha tavaszi/nyári esküvő lesz, akkor valami gyümölcsöset választanék, mondjuk málna, eper, ribizli. Őszre valami őszi gyümölcs, pl. barack, ez túróval kombinálva isteni, télen meg szerintem csokitorta, vagy oroszkrém, vagy esetleg gesztenye. Ezek mind elég népszerű ízek, a legtöbb ember szeretni őket. És mondom, mindegy milyen ízű, kívülről úgyis bevonják, hogy fehér legyen, szóval ez ne zavarjon meg a "sötétebb" színű ízek választásánál.

2010. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
szomorúan mond neki h nagy :D
2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tortát. Augusztusi esküvő lesz, szóval bele kell húzni. A gyűrűt elmondtam neki. Mondta hogy semmi baj :)
2010. jún. 14. 21:35
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem lesz kevés az idő a szervezésre? Vagy már régebb óta tervben van? Bár akkor gondolom nem csak most kérte volna meg a kezed. Akkor viszont tényleg siessetek :) Majd írd meg, hogy milyen lesz a torta :D Meg minden mást is :) Imádom az esküvőket :) Kár hogy nekem még nagyon messze van a sajátom, még pasim sincs :( Úgy látszik ebben élem ki :)
2010. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Rendben,rendben, majd mindent elmondok. :)
2010. jún. 14. 22:24
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

"akkor most elmondom sazt, amin tuti mindenki fel lesz háborodva... amikor a vőlegényem (már ex) megkérte a kezem, nekem baromira nem tetszett a gyűrű. Nme éreztem, hogy az enyém, nem illett a stílusomhoz, se az elképzelésemhez..pedig nem volt csúna, de nem tetszett, na! És kétségbe estem! Én a ygűrűt örökké akartam viselni, márpedig hiába is volt kedves, hogy apáromtól kaptam, csak az volt bennem, hogy nem tetszik! És az egyik barátnőmnek,mmikor elmeséltem, közölte, hogy nehoyg elmondjam, mert milyen szemétség, megsértem vele, stb. De akárhányszor megpróbáltam úgy ránézni, hogy tetszik..majdnem elbőgtem amgam, mert nem kellett, nem tetszett..és végül kinyögtem...bántotta egy kicsit, emrt rengeteg boltban volt, de mivel ismert engem és Szeretett, megértette! És együtt mentünk el egy másik gyűrűt venni. Az elsőt pedig becseréltük neki egy órára..."


Szerintem ez akkor is egy hülye női hiszti. :) ne haragudj, de rohadt nagy problémáid lehetnek az életben, ha egy "egyszerűe nem az én gyűrűm" láttán elbőgöd magad... micsoda gond! ha az én párom egy pár100 forintos bizsuval kérné meg a kezem, akkor is viselném és szeretném ,mert TŐLE van.

Igen, engedett a vőlegényed, de sajna hiába akarod a sztorit pozitívumként közölni, ha már csak ex, akiről szó volt... nyilván azért nem lett semmi a kapcsolatotokból, mert Te már a gyűrűből ekkora problémát csináltál...



Kérdező: Nyugodtan mondd meg neki! A méretkérdés más, mint egy tetszik-e -féle hiszti. Ha túl nagy, könnyebben el is hagyhatod, ami rosszabb lenne, ugye?

Emiatt nem haragudhat Rád, hisz látatlanban vette, csak tippelhette, hogy jó lesz-e. ha a választását bírálnád, az inkább lenne sértő és bántó.

2010. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azt is felajánlotta, hogy ha maga a gyűrű nem teszik, akkor kicserélhetjük egy másikra, amit én választok. (Persze nem tettem.)
2010. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Azt mondta semmi baj. Ma megyünk az ékszerészhez és mondta, hogyha nem tetszik nyugottan kicserélhetjük. Erre mondtam neki, hogy nagyon szép a gyűrű meg minden. Csak a méretet igazítják (:
2010. jún. 15. 11:13
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
azért durva hogy ezt nem tudod igy közölni vele h te figy nagy a gyűrű mer már lelohadt a dagadás...vigyük ékszerészhez...ez komolyan most probléma?van kommunikáció köztetek??
2010. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!