Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha “csak” egy jeggyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha “csak” egy jeggyűrűvel kértem meg a barátnőm kezét az nem számít igazi eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
Egy fehérarany, gyémántköves gyűrűvel kértem meg a kezét, jövő szeptemberben lesz az esküvő. A család szerint ez nem igazi eljegyzés mert a karikagyűrűket nem vettük még meg. Már évekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy a karikagyűrűket együtt fogjuk megvenni, de az eljegyzést mindenféleképpen meglepetésnek akartam.. és most meg is beszéltük hogy az esküvőre vesszük meg a karikagyűrűke, nem most azonnal. A családom szerint így én nem is vagyok vőlegény.. szerintetek? 23/F

2018. júl. 1. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkerdezted lesz-e a feleseged, es o igennel valaszolt, az mar szerintem eljegyzes. nalunk is "csak" sima koves gyuruvel kerte meg a parom a kezem. karikagyurut majd akkor fogunk hordani, ha hazasok leszunk. ahany haz, annyi szokas. cselekedjetek belatasotok szerint :)
2018. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti az amerikai szokás szerint csináljátok ennyi. Nem kell, hogy beleszóljanak. Tájékoztatás miatt írom le, hogy régen úgy csinálták megvették eljegyzésre a karikagyűrűket, amit a bal kézen hordtak, mart esküvőkor átkerült a jobb kézre. Amerikában meg eleve a bal kézen hordják a karikagyűrűket is. Magyarországon a köves gyűrű volt az egyiket a karika a másikon régen, most amerikai hagyomány szerint mindkettő egy ujjon.
2018. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!