Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok, szerintetel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sirangel kérdése:

Mit gondoltok, szerintetel nem gond ha 2,5 év után megkérem a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én 2,5 éve szeretjük egymást ugyan voltak kissebb veszekedések de hol nincsenek? Szóval én 20 éves vagyok és ő 19 mit gondoltok nem lenne túl korai neki ez? Már hoztam fel a témát neki korábban viccesen és mindig mosolyogott szóval a válaszokat előre is köszönöm.

2018. aug. 13. 06:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az eljegyzés lényegében egy szándéknyilatkozat, hogy vele tervezed a jövőt. így gondolkozzál rajta.
2018. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Lehet h egy picit korai, viszont , hogyha már tudjátok, hogy jól működtök együtt, és késztetést is érzel rá, akkor miért ne? Házasodni még úgy sem kell, a lánykérés, a gyűrű csak jelképes
2018. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem még korai. Egy 19 éves lánynak lehet, hogy tetszik, hogy nemsokára feleség lesz, de még ne legyen. És te is fiatal vagy ahhoz, hogy egy életre eldöntsd, kit akarsz magad mellé feleségnek. Mert ha megkéred a kezét, azt jelenti, hogy őt akarod feleségnek is.
2018. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor kérd meg, ha el is akarod venni 1, max 2 éven belül. De legfőképpen akkor, amikor nem a heti zsebpénzből fogsz neki venni gyűrűt az ujjára, hanem amikor mindkettőtöknek van végzettsége, munkája, bevétele. Addig ez az egész csak bohóckodás meg az ismerőseiteknek szóló színjáték.
2018. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb próbáljatok ki, hogy milyen együtt élni és ha még úgy is szeretnéd, akkor tedd még bátran. De amúgy a gyűrű az semmi, akkor kezd egy eljegyzés komoly dologgá válni a körülötted levők számára is, amikor már kitűzitek az esküvő dátumát! Sok szerencsét:)
2018. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vegyes válaszokat a jókat és rosszakat is egyaránt mert minden hasznos lehet. Már akkor is dolgoztam és volt végzetségem és már vele élek egy ideje és minden jól megy már 3 éve.
2018. nov. 26. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!