Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves férfiak mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után jegyeznétek el a párotokat? Mihez szoktátok kötni a dolgot, évekhez vagy vártok egy érzésre?

2018. aug. 14. 21:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi megkeseredett (fiatal) embert:(
2018. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Érzéshez kötöttem, nem időhöz. Mindig úgy képzeltem, hogy egyszer találok majd egy olyan nőt aki a másik felem, érezni fogom, ha ő az, és őt szeretném feleségül venni, hogy az érzelmek mellett törvényesen, jogilag is egymás családtagjai legyünk.

Rá is találtam, 1 hónap kapcsolat után kértem meg a kezét, alig 21 éves voltam akkor. Megkértem, mert azt éreztem, hogy ő az a nő akivel le akarom élni az életem és kész. 1,5 év kapcsolat után házasodtunk össze, idén 7 éve. :) Soha nem voltam ilyen boldog, mint vele.

Pont nem érdekel, hogy sok a válás és a szakítás és hogy mások hogyan cseszték el a kapcsolataikat, házasságaikat. Nem mások rossz választásai, rossz döntései és kudarcai alapján élem az életem, hanem saját döntések és érzések alapján.


Magasról leszarom, hogy sok ember elválik. Ők nem én, és nem mi vagyunk. Ennyi a véleményem. 29/F

2018. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

2 évesek voltunk, érika dolog.


Külföldön élünk, itt házasság nélkül gyereket vállalni papírok miatt.... inkább hagyjuk, rémálom, plusz be sem mehetek vele a szüléshez meg semmi.

2018. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem megkeseredettek, hanem gyávák. A gatyájuk legyen mosva meg főtt kaja de felvállalni valakit hivatalosan az már derogál a többségnek...
2018. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10%

#14 én nő vagyok megse vagyom arra hogy megkerjek a kezem és esküvő legyen

Nem szolgálok ki egy férfit sem mert nem a gyerekem házimunkát csak felesben csinalok úgy hogy mindketten dolgozunk

Tolem ne várja el a férfi hogy majd a szolgája leszek

N

2018. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Oké, 15-ös, csak mikor műtik a szerelmedet, és kizavarnak a kórházból felvilágosítás nélkül, mett SENKIJE nem vagy, akkor gondolkodj el ezen.


:) Persze, lefizetheted az orvost, hogy adjon felvilágosítást, de ha becsületes, akkor bxhatod.

2018. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
6%

#16 ezért nem fogok házasságot kötni nincs az az érv amiért én ezt megtenném

Férfi nevet meg végképp nem vennem fel , ezért sem hazasodnek össze

2018. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy összeházasodsz valakivel, még nem jelenti azt, hogy meg is kell változtatnod a neved!


Amúgy bírom az ilyen emancinácikat, mindig előadják, hogy mennyire nincsen szükségük feefira, még nem lesznek senkinek sem a pótmamája, de mikor valakinek az ismeretségi köréből megkérik a kezét és az boldogan elkürtöli országnak-világnak, akkor bezzeg belülről bőgnek és próbálják elfedni a zöld szemű szörnyet. Vagy ami rosszabb, még sem próbálják kordában tartani a féltékenységüket, inkább azzal kompenzalnak, hogy hülyének nézik azokat, akiknek normális párkapcsolata van és eljutnak arra a szintre, hogy együtt akarjanak lenni hivatalos formában is

2018. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

#18 ez lenne a világon az utolsó dolog amire féltékeny lennék hogy valakinek megkérik a kezet. Engem az egész eljegyzés házasság esküvő hidegen hagy ,ilyen hülyeség miatt meg pláne nem sirnék.

Rengeteg barátnőm kezet már megkértek hidegen hagy

Számomra az esküvő semleges nekem nem vagyam ezért nem is lennék erre féltékeny . Saját néven nekem fontos hogy megtartsam nem akarom felvenni a vezetéknevet vagy a teljes nevet hogy én megszűnjek

Egy kapcsolatban igenis elvarom hogy azért mert nő vagyok ne kelljen a férfit kiszolgálni főzni mosni takarítani rá mintha az anyja lennék

Akkor már olyan lenne mintha lenne egy gyerekem amit nem szeretnek amugy sem

Házimunkát felesben kell vegezni mert nem csak én lakom ott a lakásban hanem a férfi is ő is ugyanúgy használ mindnet nem csak a nő érdeke a tiszta lakás és főtt Étel

Nem leszek egy férfi bejaronője mert a ferif lusta és munka után a tv előtt akar ülnie

Én meg nem fogok egyedül vegezni mindent helyette is

2018. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól értem, akkor te, fel tudsz vinni 3.-ra egy másik nővel egy mosógépet, vizet tudsz szerelni, ha úgy hozza a szükség, ezt-azt megjavítani, vagy összerakni.

Be tudod állítani a telefonod, ha újat veszel, vagy tudsz mindent a számítógépről. Sőt esetedben egy tönkrement csempét se probléma visszarakni, vagy akár többet.


Nem semmi nő vagy.


Ha ezeket nem tudod, pl. nálam labdába se rúgsz, mert mosok, vasalok, takarítok, így nálam csak az lehet egyenlő, aki legalább nő létére fel tud emelni 50-60 kg, és fel is tudja vinni a 3-ra.

2018. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!