Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Béna az ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béna az ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem annyira szereti a sárga aranyat, viszont az ezüstöt, fehéraranyat igen.

Mivel diák vagyok és jövőre költöznék ki hozzá angliába egyetemre, és a diák állásom nem fizet havi hat számjegyet sem iskola mellett, eléggé szűkösek a kereteim.


Mennyi az annyi egy rendes ezüst gyűrűnél?

925‰ mindenképpen.


Illetve ciki az ezüst?


19/f



2018. nov. 18. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
24 évesen jegyeztem el a feleségem, három évre rá tartottunk esküvőt. A gyűrűink összesen nem kerültek húszezer forintba (igaz az esküvőre összegyűjtöttünk kétmilliót). Nem a gyűrű számít. Mi nemesacéllal házasodtunk.
2018. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Minek akarsz eljegyezni valakit, akivel egyrészt még csak nem is egy országban éltek, másrészt anyádék tartanak el, és a diákmunkás fizud csak egy kis zsebpénz, amiből sem albérletet, rezsit, autót, kaját stb. nem kell fizetned? Először mondjuk normális munkahelyet kellene találni, függetlenedni anyuéktól, saját egzisztenciát létrehozni. Egy normális gyűrűre nincsen pénzed. :D
2018. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz az ezüst gyűrű. Ha egy nő szeret, és szeretné veled leélni az életét, akkor nem a gyűrűt fogja nézni, hanem a szándékot. Ha a szándék komoly, és tényleg belátható időn belül feleségül tervezed venni, akkor egy vásári gyűrű is boldoggá teheti.


Abban egyetértek a többiekkel, hogy nagyon korai még az eljegyzés. Nem azért, mert soha senki nem házasodik a gimis szerelmével. Mindenki ismer olyan párt, akik nagyon korán elköteleződtek és mégis boldogok.

Azért, mert így a szándékod, ami igazivá tenné az eljegyzést komolytalan. Nem ismered igazán, nem éltetek együtt. Hidd el, 1-2 évig együtt élni, dolgozni, tanulni, ellátni a háztartást teljesen más, mint randizgatni és egymásnál tölteni egy hétvégét. Nem kizárt, hogy akkor is őt akarod majd, de még nem lehetsz benne biztos.


Bármennyire is szerettem a barátomat 19 évesen, nem örültem volna felhőtlenül, ha akkor megkér. Mert még otthon laktunk, tanultunk, és saját magunkról sem tudhattuk, hogy milyenek leszünk a következő 40 évben. Így nem mondhattuk volna valamire teljes komolysággal, hogy ezt szeretnénk évtizedekig, ha még azt sem tudtuk, mi is az. Nem azért kért volna meg, mert tudta milyen velem élni és erre vágyott, hanem hogy egy kis időre boldoggá tegyen, aztán ki tudja, lesz-e valaha esküvő.

Ezért én sokkal értékesebbnek tartom azokat az eljegyzéseket, amikor a pár már tudja, hogy miről van szó. És ha azt mondják, hogy örökké, akkor ez nem egy elképzelt ideális életre vonatkozik, hanem ugyanúgy beletartoznak a széthagyott zoknik, a pénz miatti viták, és minden más. Ha egy férfi mindezt megtapasztalta, és ennek ellenére szeretne feleségül venni, az egy igazi, hiteles eljegyzés.

Ne haragudj, de egy otthon élő 19 évestől nem ugyanaz. Várj még.

2018. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az ezüst nem jó vàlasztàs. Az én eljegyzési gyűrűm is az, de pàr év utàn màr nem tudtam hordani mert az évek alatt elszíneződött. Kb 3 éve kaptam a férjemtől acélgyűrűt helyette, azt hordom a bal kezemen. Jó, mert anno a férjemnek is vettünk eljegyzésre gyűrűt és az eleve acél volt. Így jobban passzolnak:). A karikagyűrűinket aranyból csinàltattuk az esküvőre 7 éve, tanultunk az esetből.:)

Amúgy ha nem tudtok 1-2 éven belül összehàzasodni, teljesen felesleges az eljegyzés.... nevetséges és komolytalan amikor 5-8-10 éve menyasszony/ vőlegény valaki.

2018. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ne lenne tartós. Nekem 15 éve van a kezemen, és semmi baja. De van egy kis ezüst gyűrűm, amit imádok, 16 évesen vettem és azóta hordom.

Vigyázni kell rá, és le kell venni, ha vegyszert használsz.

De ez az aranyra is igaz. Nagyinak lila lett a gyógyfürdő vízében.

2018. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!