Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudja hogy rosszul esik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja hogy rosszul esik hogy nem kéri meg a kezem. ☹️Számára nem fontos, számomra igen. Mit tennél?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk, pár héten belül megszületik a kislányunk.

A párom a legelején azt sugallta, hogy ő is szeretne ilyen dolgokat, hogy házasság, gyerek stb. Aztán ahogy összejöttünk már nem jött fel a téma. Elég viharos kapcsolat volt ez eddig és volt egy hosszabb szünet is ez miatt. Utólag, mikor már beszélőviszonyban voltunk azt mondta, hogy már majdnem gyűrűt adott. Nem értettem mire érti. Amikor meg magamnak vettem gyűrűt, ragaszkodott hozzá hogy ő húzhassa az ujjamra. Persze beszéltünk ezekről a dolgokról de azt állítja hogy a sok a negatív tapasztalat a kollégái körében, hogy elváltak és a nő vitt "mindent". Mondtam neki, hogy nem kéne általánosítani, de ha már itt tartunk akkor rákérdeztem hogy ettől tartana-e és elpoénkodta a választ de rájöttem hogy többek közt ettől tart, pedig van már ilyen házassági szerződés is.. egyébként soha nem adtam rá okot hogy ezt kinézze belőlem..nem is értem, fő a bizalom?

Már volt hogy össze is vesztünk ezen az egész témán.

Lehet úgy van vele, hogy így is vele vagyok, így is lesz egy gyereke, akkor minek vegyen el?


2019. jan. 29. 20:40
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Elég magányos életed lehet ha te templomba jársz kedvességért. Gondolom azért is irogatsz ide ilyen stílusban, mert haragszol a világra, hogy a körülötted lévő emberek letojják a fejed. Semmi baj, majd a szentmisén megnyugszol
2019. febr. 11. 18:30
 32/32 anonim ***** válasza:
És te szültél már ma?
2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!