Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Olyat hallottam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat hallottam, hogy a harmadik májuskosár után el "kell" venni a lányt? Ti ilyenről tudtok? Szülőktől, nagyszülők től vagy esetleg olyan cikk, amit én találtam neten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mit jelentenek a színek, meg a szokások stb

Csak ezt az újat még nem hallottam és érdekelne

Köszönöm szépen



2019. ápr. 25. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Mi az a májuskosár?
2019. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az emberek tobbsege mar a majuskosarnal nem tudja, hogy mirol beszelsz.
2019. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
májusfa volt,azt tudom.
2019. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Régen nem jártak ilyen hosszú ideig együtt a párok.Nem kell elvenned,de fehéret csak akkor adj,ha tényleg elakarod venni a közeljövőben.Addig jó a többi szìn.
2019. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
:) Szerintem ilyen, hogy "kell", nincs, csak, ha ő is akarja. Ha meg három alkalommal is kikosaraz májusban, vagy bármikor, miből gondolod, hogy akar tőled valamit? Én csak azt tudom, hogy amikor kosarat ad a lány a fiúnak, akkor a lány nem akar járni a fiúval. A többihez nem értek. Ezt, hogy májuskosár, most hallom először. Gőzöm nincs, hogy konkrétan a te kosarad mit szimbolizált, és lehet, hogy csak jószívűségből fogadta el, mert nem akart téged megbántani; de nem látott mögé semmilyen mögöttes, sunyi tartalmat, hogy ilyen kosarazós szándékaid lennének vele. Szóval lehet, hogy "tőrbecsaltad", és te azt hiszed, hogyha elfogadja az ajándékodat, az neked is ugyanazt jelenti. Miért nem beszéltétek ezt előre meg? Tud róla, hogy ez így csőbehúzás, ha nálad a kosár azt jelenti, hogy házasodni akartok, nem pedig az ellentétjét, ahogy régen, rendesen? Ne vezessél be és ne találj ki önkényesen hagyományokat a másik beavatása nélkül. Szerintem ez sunyi dolog. Hogy a másik nem is érti ezt a szimbolikáját, ami akár a te -, vagy másvalakinek akár hagyományosan -fejedben megszületett.
2019. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
*Szóval nem erőltethetsz rá senkire semmit, de én nem értek a hagyományokhoz, de én nem gondolnám, hogy valahais volt ilyen hagyomány.
2019. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

"Csak ezt az újat még nem hallottam és érdekelne"


Téged valami népművészeti múzeum pincéjében tartanak fogva, vagy mi? Ez új?!

2019. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Na, megnéztem, mi ez. Nem kell a 3. után elvenni.

[link]

2019. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
A májuskosarat április 30án szokták vinni a lánynak.Régena fiú anyja,esetleg mèg a keresztanyja vittèk.Nálunk ilyenkor ők is kaptak valami ajándékot.A kosarat az ablakba rakják,hogy lássák,hogy udvarlój a van a lánynak.Gyerekeknek,vagy ha mèg nem komoly a kapcsolat májusfát állítanak.
2019. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Manapság már egy eljegyzést sem követ házasság, vagy csak évek múlva. Ne pánikolj. :D
2019. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!