Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 8 honap utan korai az eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 honap utan korai az eljegyzes? Mindkettonlnek volt mar tobb kapcsolata, de ugy erezzuk mind a ketten, hogy kepesek lennenk leelni egymas mellett az eletet.

Figyelt kérdés
O 24L, es 29F vagyok. Nem elunk egyitt, de szinte nap mint nap egyutt vagyunk. Nagyon szeretetteljes a kapcsolatunk, nem ereztem meg ilyet senki irant, el sem gondolkodtam azon soha, hogy valakit eljegyezzek es meg a gondolatatol is rosszul voltam, hogy elkotelezzrm magam. Erre jott ot, egy igazan szeretheto, kedves, gondoskodo es odaado lany. Ugy erzem, vele szeretnem leelni az eletemet es o az, akitol gyereket is szeretnek. Nagyon oszinte es tiszta az, amit iranta erzek. Nem azt a hihetetlen nagy fellangolast erzem, ami egy kapcsolat elejen volt korabban es sokkent idovel, hanem azt az oszinte es tiszta szerelmet, ami nem hiszem, hogy valaha is elmulna. Ugyan nem elunk egyutt, de tervezunk egy kozos lakast is. Azt mondjak, kiismerni valakit egy elet is keves, elobb inkabb eljunk egyutt par evet, mielott eljegyeznem. En ezt nem szeretnem kivarni, mert biztosan tudom, hogy remek eletunk lenne es biztos vagyol az erzeseimben. Mindenkiben van hiba, olyan kapcsolat nincs, ahol ne lennenek nezetelteresek, veszekedesek. Hiszek abban, ha ket ember igazan szereti egymast, az nem mulik el soha, akarmi is tortenjen es kitartanak egymas mellett.
2019. máj. 7. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, de én is csak azt tudom javasolni, hogy előtte mindenképp éljetek együtt egy ideig.
2019. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez pontosan az a kapcsolat eleji fellangolas, amirol irod hogy nincs jelen. De ott van.
2019. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp lakjatok együtt előtte, mert akkor jön ki, hogy valóban passzoltoj-e
2019. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Voltak már komolyabb problémáitok? Amíg nem voltak semmi értelme az eljegyzésnek. Majd ha látjátok, hogy mennyire tudtok kommunikálni egymással és mennyire tudjátok a problémákat megoldani akkor lehet ilyenen gondolkozni. És ha éltetek együtt legalább pár hónapot. Addig nem ismeritek egymást.

De érdemes megvárni a házassággal azt a 2-3 éves fordulópontot. Ez az az időtartam amíg magától is megmarad a szerelem akkor is, ha nem fektettek komolyabb energiát a kapcsolatba. 2-3 évig baromi könnyű egy kapcsolatot fenntartani. Ha ennél hosszabb ideig akarjátok, abban már rengeteg munkának kell lennie.

Szóval amíg nem láttatok abba bele, hogy mennyire tudtok egütt élni, mennyire tudtok egy problémát kommunikálni és megoldani addig semmi értelme házasodni.

2019. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
10-ből 9 házasodni készülő pár ugyanazt gondolja amit te, hogy ez az igazi és örökké tart majd. Majd a fele mégis válással végződik. Engem ne akarjon elvenni egy pasi a kezdeti fázisban, amikor minden szép és jó. Vegyen el amikor már évek óta velem fekszik és kel, és bizonyította hogy a közös élet során felmerülő problémákat meg tudjuk oldani.
2019. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Nekem volt olyan rokonom akik 5 év után házasodott, előtte évekig együtt éltek mégis kb. fél év után elváltak.


Szóval semmit se ér az egész, hogy ti majd jól felfedezitek egymást együtt élve.


Azon próbáljatok meg "dolgozni", hogy közös céljaitok legyenek, nyíltan kommunikáljatok és ha tényleg nincs egyikőtökben se kétség akkor nincs semmi értelme húzni az időt. (amúgy meg mi van ha eljegyzed? simán fel lehet bontani ha mégse jöttök ki)

2019. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy eljegyzed semmi se változik. Mivel ha együtt sem éltek, gondolom nem holnap veszed el. Ez addig inkább csak vicc.
2019. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért az együttélést talán kipróbálhatnátok előtte.
2019. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Egy szóval: igen.

Ennyi idő után gyakorlatilag még mindenki így érez.

2019. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Korai. Pont ez a nagyon rózsaszín köd tompít el. Egy évet minimum éljetek együtt rendesen és mindenképp beszéljetek a problémásabb/legfontosabb dolgokról amikben nincs kompromisszum:hazasság igen vagy nem, gyerek(ha igen mennyi), közös kassza, gyerekneveles, stb.

Olyan buktatók amikről ha nem beszéltek világosan,szetromboljak az egeszet.

Utána érdemes ilyenen gindolkodni.

2019. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!