Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jó ötlet nyaraláson felbérelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet nyaraláson felbérelni egy fotóst, hogy titokban örökítse meg az eljegyzést? Lányok, mit szólnátok ilyenhez?

Figyelt kérdés

Semmiképp sem tipikus turista helyen szervezném, egyikünk sem szereti a nagy felhajtást. Viszont szerintem ő is örülne, ha meg lenne örökítve valahogyan, a kérdés csak az, hogy ez megfelelő módszer lenne-e.


Vagy tegyem le egy állványra a gépet, mintha fényképet akarnék magunkról csinálni, de videófelvételt indítsak, és mikor beállok, akkor megkérem, és abból lehet kivágni képeket? Ilyesmin gondolkoztam, csak ezzel könnyen lehet, hogy gyakorlatilag semmire nem lesz jó.


Helyi fotóst felbérelve biztosan jó képek készülnének, csak akkor meg ugye nem vagyunk teljesen egyedül.


Véleményeket megköszönök!


2019. jún. 27. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

#8, #9re reagálnék.

Igazatok van abban, hogy ha nem beszélitek át, akkor rossz lehet egy ilyen lánykérés.

De ha már korábban megbeszéltétek hogy szeretnétek egyszer összeházasodni, akkor a lánykérésnek nem kell azonnal megtörténnie, lehet meglepi később, és házasodni is lehet évek múlva is.


Például a párommal már rég megbeszéltük hogy egyszer összeházasodunk, mindketten egyetértünk ebben. Tudja hogy én is akarom, így ha meglepi lánykérés lenne, akkor engem nem érintene rosszul hogy ez egy nagy döntés és mit mondjak most zavaromban.

2019. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Egyértelműen lesifotósra gondoltam, nem tudna róla semmit. Pont az igazi élményt akarom megörökíteni, nem a mű mesterkéltséget.


Az, hogy meglepetés lesz a lánykérés nem azt jelenti, hogy nem beszéltünk ilyenről még soha, és most a facebook miatt megkérem, hogy lehessen pozőrködni. Már a gyerekeket is megterveztük, biztos, hogy igent fog mondani..

2019. jún. 27. 16:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok, igen, értelek benneteket. Azt hiszem, annyi van, hogy nem voltam még ilyen érett, összeszedett kapcsolatban, a mostani az első :) Hajrá! A "letámadásnak" akkor sem örülnék, így belegondolva, ugyanis például én szeretném kiválasztani az eljegyzési gyűrűmet ;) jó hülyeség, mi? De ez van. Nagymamám rám hagyott egy pecsétgyűrűt, azzal, hogy csináltassak belőle olyan ékszert, amilyet szeretnék, és én gyűrűket fogok csináltatni majd, a párommal már tervezzük, hogy milyenek legyenek.

De mondom, éljen a sokféleség! Majd írd meg, hogy sikerült!!

2019. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Juj sztem szörnyű ötlet, én biztos nem örülnék neki, ha titokban fotózgatnának... akkor már inkább az állványos/videózós verzió, na az egy jó kis ötlet.

Amúgy meg egy idő után úgyis elveszti a jelentőségét az eljegyzés, úgy értem pl. tök jó, h az esküvőnkről vannak fényképeink, szívesen megnézegetjük őket néha, de az eljegyzés annnyira “nem nagy cucc”, h fotók kelljenek róla - persze ez csak egyéni szoc vélemény.

Szóval egyértelműen a második verzióra szavaznék, engem ne fotózgasson titokban valami vadidegen (se, meg ismerős se).

2019. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!