Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak szerintem volt szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt szánalmas amikor Kasza Tibor megkérte a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint tudjátok Kasza Tibi élőben kérte meg a barátnője kezét. Ha nem Kasza Tibiről lenne szó, akkor azt gondolnám, hogy pár perc hírnévért képes volt eladni azt a pillanatot. De mivel Kasza Tibiről van szó, akinek az egész élete lájkhuszárkodásból áll, ezért szánalmasnak tartom, hogy képes volt azt a pillanatot is a lájkoknak, megosztásoknak áldozni. Persze maga az ének romantikus volt meg minden, de komolyan, megérte ebből a pillanatból is marketinget csinálni?


Szerintetek velem van a gond, hogy így gondolom, vagy a világ fajult el abba az irányba, hogy pár lájkért minden pillanatot képesek vagyunk eladni?

21/F



2017. ápr. 19. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ki a fszom az a Kasza Tibi?
2017. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Noi szemmel is iszonyat lajkvadasz huzas volt. Teljesen kiarusitotta az egesz pillanatot.
2017. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak szánalmas, hanem sablonos és elcsépelt volt az egész, sőt még nyálas is....
2017. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudtam róla, őszintén nem is érdekel.
2017. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Rövid időn belül a 2. "kaszatibis" kérdés. Mi van, irigylitek a fickót, mert szép barátnője van, akit lehet, hogy el is vesz egyszer? Innen fúj a szél?:)
2017. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%
Pontosan az olyanok kedvéért csinálja mint a kérdező. Én kedvemért biztos nem, mert halvány fogalmam nincs, ki az a Kassza Tibor.
2017. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Ezen én is gondolkodtam. Bírom Tibit, de én titkon reméltem, hogy nem egy valóságshow vagy egy műsor keretén belül fogja megkérni a barátnője kezét, hanem valahol kettesben ahol csak ők vannak... De már kicsit "unalmasak" (és ez nem féltékenység), hogy a csapból is az folyik, h mert megkérte a barátnője kezét. Másnak is megkérik a kezét és nem csinálnak belőle ekkora felhajtást, h "Live"-ot indítanak arról, h meséljenek a "lánykérés kulissza titkairól"... ??????? Ez számomra olyan mű. Persze én elhiszem, h szeretik egymást, de ez nekem is nyálverésnek jött/jön le.
2017. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van! Szánalmas volt. Véletlenül láttam.
2017. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

Milyen legyen egy eljegyzést, érzelemmentes?

Szerintem nem baj, ha egy romantikus pillanat "nyálas."

Egyébként szerintem nagyon szép volt,

és annak ellenére, hogy én nem akarnék magamnak nyilvános eljegyzést, azt mondom, hogy az ő dolguk.

Ha nekik így megfelelt, akkor valakinek, aki nem is ismeri őket személyesen, miért szúrja a szemét?


21/l

2017. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
En hozzavagtam volna a csaj helyeben a gyurut.
2017. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!