Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves Hölgyek! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Örülnétek egy ilyen gyűrűnek?

Figyelt kérdés
Kommentben küldöm a linket. Megköszönöm, ha megnézitek. Félek, hogy nem fog tetszeni a leendő menyasszonyomnak.

2019. júl. 6. 21:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hasonló gyűrűm van. Én nagyon örültem neki, mert egyszerű, bármihez viselhetem és hétköznap is rajtam lehet, nem zavar semmilyen munkában. Egy ilyen visszafogott gyűrűvel szerintem nem lehet melléfogni. Az ár miatt pedig ne aggódj. Nem az a lényeg, mennyibe kerül, hanem az, hogy mit is jelent számotokra.
2019. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
28%

Hahaha :)

Ennek a valós értéke kb. 80 ezer forint de jól fel van árazva.


180 ezeéet sokkal jobb gyűrűt is tudnál csináltatni vagy vasarolni máshonnan

2019. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem akarlak megbántani de van sok brillem, és ismerem őket


stone seletected

Kő/gyémántok Gyémánt

Tanúsítvány GL Certified

Szín [i] H

Kő tisztaság [i] VS

Alak [i] Round

Csiszolás [i] Kitűnő

Karát [i] 0.16


Ez a vicc kategóriája

Vs kő ami kb 3. osztályú

0.16 karát


Ez kb, olyan mint ha egy Mini cooper áráért vennél egy Suzuki Swiftet.

2019. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat!
2019. júl. 6. 22:31
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

Én nem örülnék, nem az én stílusom. Nekem a nagyobb kő tetszik, és a sima pár ezres bizsut preferálom. Nem érdekel, hogy eljegyzésnek drága meg ezüst vagy mittudomén mit *illik*. Ilyet nem hordanék, a bennszülöttek lekapják az ujjamról a villamoson.


De a te kedvesednek te tudod, mi tetszik. Ha szerinted ez ő, akkor biztos nagyon fog örülni.

2019. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem Pesten élünk,itt nem lopják le az ujjáról. Vennék nagyobb köveset én is, de úgy olvastam több helyen is, hogy az nem praktikus, mert beleakad mindenbe. Mindenképpen pici köveset gondoltam.
2019. júl. 7. 06:15
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privát üzenetet a segítő szándékú hölgynek, de mivel egy kis városban élünk, itt nincs lehetőségem csináltatni neki.
2019. júl. 7. 06:18
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, sok boldogságot!
2019. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
25%
Eljegyzésre én semmiképp nem ilyen szeretnék, szülinapi ajándéknak elmegy, de magamnak nem választanám, mert 12 egy tucat. Nyilván, ha a páromtól kapnám ajándékba, akkor felértékelődne.
2019. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat!
2019. júl. 7. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!