Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves Hölgyek! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Örülnétek egy ilyen gyűrűnek?

Figyelt kérdés
Kommentben küldöm a linket. Megköszönöm, ha megnézitek. Félek, hogy nem fog tetszeni a leendő menyasszonyomnak.

2019. júl. 6. 21:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Tegnap este megkértem a Virágszálam kezét és igent mondott. Nagyon boldog volt. Szó szerint ezt mondtam neki: "Virágszálam, köszönöm, hogy már évek óta kitartasz egy ilyen vén bakkecske mellett, mint én. Ismersz jól, tudod, hogy nem vagyok romantikus alkat, nem vagyok a szavak embere, de most megszeretnék kérdezni valamit. Egyetlenem, lennél a feleségem?" Tegnap egésznap gondolkodtam valami szép szövegen, de amikor eljött a pillanat, akkor csak a saját szavaim jutottak eszembe. Nagyon meglepődött a Drágaságom és nagyon örült. Azt mondta egyáltalán nem számított rá most. Évekkel ezelőtt mindketten dacosak és függetlenek voltunk. Volt anno még olyan kijelentésünk is, hogy soha nem köteleznénk el magunkat hivatalosan. Aztán teltek az évek és összecsiszolódtunk. Tavaly óta érzem azt, hogy el kell vennem őt. Pár hónapja rájöttem, hogy a Virágszálam is szeretne férjhez menni. Most teljesítem neki ezt a vágyát is. Mindennél többet ér nekem az ő boldogsága.
2019. júl. 11. 05:59
 32/33 anonim ***** válasza:
ez nagyon cuki, főleg a bakkecskés szöveg :D sok boldogságot!
2019. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságot! A vén bakkecske igaz rám. 52 vagyok. Bár nem mondanak 46nál többnél.
2019. júl. 11. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!