Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves Hölgyek! Örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Örülnétek egy ilyen gyűrűnek?

Figyelt kérdés
Kommentben küldöm a linket. Megköszönöm, ha megnézitek. Félek, hogy nem fog tetszeni a leendő menyasszonyomnak.

2019. júl. 6. 21:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
54%
Te ismered a pàrod ízlését. Nekem pl nem tetszik. Nem szeretem az 1 köves gyűrűt. Főleg ha így kiàll. De ettől még neki bejöhet.
2019. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű, de mindennapi hordásra engem stresszelne egy ilyen drága ékszer, ráadásul ebben a dizájnban kapni olcsóbbat is. De neked kell ismerni a barátnődet.
2019. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
Például nekem sem tetszik, de neked kell tudni a párod ízlését.
2019. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ilyet, de hasonlót kaptam. Én nagyon örültem neki, főleg, hogy ezt bátran lehet viselni a hétköznapokon. Szerintem a kevesebb néha több ;)
2019. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
38%

Tehát van pénzed egy túlárazott, majd 200e forintos gyűrűre, de arra nincs, hogy felutazz Pestre és csináltass egy szebbet, egyedibbet ugyanennyi vagy kevesebb pénzért? Ne haragudj, de nem értem, miért kifogás az, hogy a kisvárosban nincs lehetőséged...

Ettől függetlenül, hogy a kérdésre is válaszoljak, én nem örülnék, nagyon sokallnám az árát, soha nem merném felvenni... de nyilvánvalóan a Te párod más. Egyébként szép, a kinézetével nincs problémám, kis egyszerű, mindenhez illik. Csak gondold ezt át, mert szerintem nagyon rossz az ár-érték arány...

2019. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiak miatt nem tudtam Pestre utazni, hanem az időmbe nem fért bele. 3 óra autóval, plusz ugyanennyi vissza. Hónap végén lesz a születésnapja, akkor utazunk el 10 napra. Szerintem arra számít, hogy Bibioneban kérem meg, mert az az egyik kedvenc nyaralóhelyünk. De most túl járok az eszén a Virágszálamnak. Holnap estére egy kis horgászást tervezek. Ott fogom megkérni. Még a mondandómat nem találtam ki.
2019. júl. 9. 16:52
 27/33 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt. Ma megjött a gyűrű és sokkal szebb, ragyogóbb, mint a képen.
2019. júl. 9. 16:54
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

#11 vagyok.

Nem értem, a ti dolgotok talán, hogy a kérdező mennyit költ a gyűrűre, vagy hogy hol veszi/csináltatja? Szerintem igenis szép nagy hogy nem sajnálja a pénzt rá, de mégis szab egy határt, és nem esik át a ló túlsó oldalára. A gyűrű pedig szerintem szép, egyszerű, elegáns. Lehet sok hasonló ilyen van, de ez éppen attól lesz különleges, amit jelent. És egy ilyen egyszerűbb gyűrűvel tényleg nem lehet melléfogni.


Kérdező, majd írd meg, hogy ment a lánykérés. Sok boldogságot!

2019. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
46%
Bocs a belepofázásért, de ha Bibionéra számít, akkor ne okozz neki csalódást, egy akármilyen horgásztó azért mégse ér fel Bibionéval, pláne ha az a kedvenc nyaralóhelyetek is...
2019. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

28-as válaszoló, köszönöm szépen! Gravíroztattam bele egy rövidítést, aminek a jelentését csak mi tudjuk és ettől lett egyedi. Jól látod azt is, hogy a Virágszálamra nem sajnálom a pénzt. Mindent megadok neki.

29-es válaszoló, neked is köszönöm a hozzászólást. Abban is van ráció amit mondasz, de ismerem és tudom, hogy az indulás percétől kezdve folyamatosan arra gondolna, hogy "na vajon mikor". Ezt szeretném megelőzni azzal, hogy holnap este szépen, a természet látványával és hangjaival aláfestve fel teszem neki azt a bizonyos kérdést. Ettől nagyon meglepődik majd és remélem boldog lesz. Nekem az ő boldogsága mindennél fontosabb.

2019. júl. 9. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!