Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vidéki utcán vonulós esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki utcán vonulós esküvőre koszorúslány ruhának ilyen lesz utánna majd ki tudom mosni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 14. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem oda való ruha szerintem. Olyan mint egy hercegnő ruha. Ha koszos lesz és kimosod, biztos kifizetteti veled a szalon a ruha árát.
2019. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kimosni, előbb gyullad meg ez az anyag attól, hogy a nap ránéz
2019. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez koszorúslányruha,3x körbeforgom magam.
2019. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
8éves lányomon lesz majd rajta is fotóztam
2019. aug. 14. 16:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ilyen ruha alasból is menyasszonyi, de ráadasul lóg is . Ha ezt igaziból a poros uton húzná valaki, még a ruhaisztítóba se tudnák kiszedni.
2019. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez koszorúslány ruha? Vannak bajok, bazzze. 😅😅😅😅
2019. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez tényleg inkább egy menyasszonyi ruhára hajaz, nem egy koszorúslányruhára (lásd: fehér, abroncsos, uszálya van, stb), de gondolom a menyasszony választotta, úgyhogy mindegy is. Egy 8 éves gyerekről csak nem hiszi senki azt, hogy ő a menyasszony :D

Az ilyen ruhákat inkább tisztítóban szokás tisztíttatni; sajnos nem hiszem, hogy magadtól ki tudnád mosni.

2019. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek, ebbe bele fog gyulladni. :D
2019. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Atyagatya hat sokmindenre szamitottam de erre a vakuravillanos muanyagra nem. Azt sem tudom, hogyan allnek neki kimosni, lehet inkabb csak torolgetnem mint egy magasfenyu butordarabot :D

Elarulod, hogy jott az az otlet, hogy a 8eves gyerekre hofeher menyasszonyiruhat adj? Nem bantasbol, tenyleg erdekel!


Szerintem vidd tisztitoba, de nem

Allitom, hogy ki fog jonni belole

2019. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet egy gyereket normálisan felöltöztetni, attól hogy koszorúslány?
2019. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!