Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány leszek és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány leszek és nincs párom, mindenképpen kerítenek nekem kísérőt?

Figyelt kérdés
Vagy ha egyébként sincs mindenkinek barátja akkor nem baj ha nincs kísérő? Hogy szokott ez működni?

2019. jún. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell kísérő.
2019. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

?

Életemben nem hallottam még ilyenről. Miért ne mehetnél egyedül? Vagy kell koszorúsfiú akivel párban fogtok állni? Vagy mi? :D

2019. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 4 koszorúslányom lesz, abból 1-nek van párja. Egyiket sem kísérik be, nem is értem, be tudnak ők sétálni maguktól is. :)
2019. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát én úgy tudom nekem ott vonulgatni kell ide-oda. A mennyasszony azt még nem említette kísérővel vagy anélkül képzeli el.

Meg a nagyim is mondta, hogy ő kit ajánl kísérőnek..

Tudom, hogy rá kellene kérdeznem, csak kellemetlennek érzem ezért inkább titeket kérdezlek először. Ahol voltatok esküvőn ott hogy történt?

2019. jún. 5. 14:05
 5/11 A kérdező kommentje:
#3: most kicsit megnyugtattál. :)
2019. jún. 5. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan ismerősöm, aki koszorúslányként hivatalos egy esküvőre és hónapok óta azon görcsöl, hogy beszervezzen magának valami csávót párnak, mert neki sincs barátja és "milyen dolog már, hogy egyedül megy", "ki fogják nézni", a menyasszony is kikötötte, hogy mindenki párban menjen. Én személy szerint ilyen feltételek mellett el sem mennék, de szerintem ha a menyasszony nem talált ki külön ilyen hülyeségeket, akkor nyugodtan menj egyedül.
2019. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi négyen voltunk koszorúslányok a barátnőm esküvőjén. A templomba egymás után vonultunk be. A házasságkötőben egymás mellett ültünk. Négyünkből kettőnek volt párja (tehát ketten jöttek pasival), de ott a ceremónia alatt ez nem számított, mert a párjaiknak nem volt feladatuk.
2019. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor koszorúslány voltam, hárman voltunk, csak nekem nem volt párom. Kerítettek mellém egy unokatestvért. Aztán az egyik lány pár nappal az esküvő előtt szakított a barátjával, így ő egyedül volt. Furcsa volt szerintem. A templomba páronként vonultunk be, ő meg csak egyedül. A nyitótánc után a pár táncolt a szülőkkel, majd becsatlakoztunk mi, végül az egész násznép. Szóvalott "kellett" a fiú a lány mellé.

De ahány esküvő annyi féle. Az én esküvőmön koszorúslány se lesz, nemhogy párjuk. Szóval inkább a menyasszonnyal beszélj, hogy ő hogy képzelte.

2019. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell pár !
2019. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először is kérdezd meg a menyasszonyt, hogy ő ezt hogy gondolta. Nem mindenhol ugyanazok a szokások és elképzelések. Van, ahol van páros vonulás, van, ahol nem párban vonulnak, van, ahol nincs... ha a menyasszony azt mondja, páros lesz, akkor kérdezd meg tőle, te tehetsz-e vmit, ha nincs elképzelésed, hogy ki lesz az. Lehet, a vőlegény barátai, családtagjai közül választanak hozzád. Sztem amúgy nem lehet elvárni senkitől, hogy párral menjen.
2019. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!