Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fura ha en az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha en az eljegyzési gyűrűt hordom, de a ferjem a karikát?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék karikát, mert nagyon szeretem az eljegyzési gyűrűm.

De azt is szeretném, hogy majd a ferjem hordjon karikat.

Fura ez? Mármint lehet ilyet?


2019. szept. 17. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves #10-es válaszoló.

Mindkét gyűrűmet szívesen hordanám, de a gumikesztyűt kiszakítja a jegygyűrű a kő miatt, így azt nem is tudnám viselni. A fő ok mégis az, hogy a főnököm nem enged semmilyen ékszert sem a laborban.

2019. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, kedves 11-es! (10-es vagyok). Így már értem, logikus, hogy a kiálló kő nem fér meg a gumikesztyűvel,nem tudom,miért nem jutott eszembe. Talán azért, mert az enyémben nem kiálló kő van. Amúgy valóban, munkavédelmi szempontból az a helyes, ha nem viselünk ékszert a laborban. Nálunk ezzel senki nem foglalkozik. Annak idején természetesen tesi órán is tilos volt, én meg még edzésen is hordom. Annyira megszoktam már, hogy észre sem veszem, hogy rajtam van, ha nem szól senki, eszembe se jut levenni, pedig lehet, hogy ilyenekre figyelni kellene. Köszi még egyszer!
2019. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!