Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esküvői ruháról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 23. 14:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak!


Eddig egy konkrét elképzelés van a ruháról, hogy vintage, 50-es évekre hajazó legyen. Rólam, 25 éves vagyok, 165 cm és kb 48 kg, szőke és zöld a szemem.

Habos babosat semmiképp nem szeretnék, mert elvesznék benne.

A sellős sem jön be mert inkább törékeny vagyok mint asszonyos.

A sima A vonalúak tetszenének, de nem találtam még olyat ami kifejezetten tetszene magamon.

És szeretném ha hátul zárt(abb) lenne mert van egy kisebb műtéti heg a lapockámon.

2019. szept. 23. 18:52
 12/15 A kérdező kommentje:

Bálra semmiképp nem vennék fel tea length ruhát, kedves #7. A bál az estélyi és semmi más.

Mi kb. 30-an lennénk.

És nyilván nem azt fogom felvenni amire a legtöbb lájk születik, csak egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményekre. (:

2019. szept. 23. 18:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Általában a rövid menyasszonyi ruhákkal az szokott a baj lenni, hogy nem nagyon lehet megkülönböztetni egy sima nyári ruhától, de itt nem merül fel ilyen probléma, mert ezen abszolút látsik, hogy esküvőre készült. :)
2019. szept. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz ☺ Mivel picike vagy ,biztos jól is áll rajtad. De nézd ezt,szintén egyszerű és hosszú. [link]
2019. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeintem is szép! 🙂
2019. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!