Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


24 éves vagyok, jövőre lesz az esküvőnk. Szerintetek nem lenne gáz, ha ilyen ruhám lenne vagy hasonlóan elegáns de minimál? Nem szeretnék habos tüllös ruhát, nem tetszenek a most még mindig divatban lévő nagyszoknyás és csipkés költemények...

Viszont félek attól, hogy milyen lesz a fogadtatás. Viszonylag sokan leszünk, 120 fős esküvőt tervezünk. A párom azt mondta, hogy olyan vagyok benne mint egy görög istennő, de családja elég konzervatív és nem szeretnék felsülni előttük :( viszont ez a ruha nagyon tetszik és felpróbálva igazi menyasszonynak éreztem magamat benne :)


Köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 20. 22:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Kinek az esküvője lesz? A tiéd vagy a rokonságé? Te nem egy fellépő szolgaltató vagy, aki lesi a közönség igényeit, hanem egy szerelmes nő aki hozzámegy a férfihoz, akit szeret. A rokonság meg boldog lehet, hogy meg van hívva és láthatja.


Tarts határokat!

2018. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez az egész rólatok és nem arról a 120 emberről szól. Ha ti egyszál semmiben akartok megesküdni, akkor úgy menjetek, ha neked ez a ruha tetszik, akkor ne foglalkozz mással, válaszd ezt! Ha a rokonság igényeit hajkurászod, akkor bele fogsz őrülni a szervezésbe és egy rémálom lesz az egész.
2018. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Én is 24 vagyok, de nemhogy esküvőre, de egyelőre összeköltözésre sem tellik nekünk. Hogy csináljátok, hogy már itt tartotok?
2018. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Gyönyörű ruha, extra, elegáns, nem mindennapi, szerintem tökéletes választás, és nem utolsósorban szexi. Kit érdekel a konzervatív rokonsága. Az meg hogy tökéletesen érezted magad benne, [ami a legfontosabb] szerintem el is van döntve.
2018. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

3-as: mindketten sokat dolgozunk és a buli meg szórakozás helyett minden pénzünket, ami fennmarad a kötelező dolgok után (rezsi, kaja, lakhatás, munkába járás stb.) azt félrerakjuk! Nem nagy dolog, csak mást priorizáltunk :)

2018. okt. 20. 23:42
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Gyononyoru ez a ruha. En sem oltoznek habcsoknak.
2018. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Pont hogy ez most a divat, nem az abroncs.
2018. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Szep de szamomra egyszeru ruha. Noveremnek iden volt az eskuvoje, o nem ilyen fazonu ruhat valasztott hanem kisse “nagyobb esesut” de ugy gondolom Daalarnatol vagy barmely mas egyeb eskuvoi ruhatervezetotol nem csak minimal es nem csak habcsoknak tudsz oltozni abronccsal. Ezt a korabbi hozzaszoloknak irnam:)


Ha szamodra ez volt a tokeletes ruha ne torodj masok velemnyevel, egyedul akkor lehet kirivo a ruha ha templomi eskuvot is tartotok! De arra is biztosan vannak praktikak!

Sok boldogsagot kivanok!

Pusssz

2018. okt. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon szép. Én is a minimált részesítem előnyben az öltözködésben. Ezt a ruhát én az alakom miatt nem választanám magamnak, mert hiába nem vagyok kövér, a csípő csontom valahogy nem ott van ahol ez szép homokórát eredményezzen, hanem mintha lenyeltem volna egy kockát. :D
2018. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Gyonyoru!!!
2018. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!