Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan férfivel, aki csak nagyon kevés embert akar elhívni az esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Egyrészt azért mert kevés ismerőse van,másrészt mert nem szereti a nagy felhajtást.

2019. dec. 31. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mielőtt összejönnénk, kérdezzem meg, hogy hány embert hívnál meg az esküvőnkre? Szerintem ezek után nem rajtam fog múlni...
2019. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, aztán dobnam az eskuvoszervezes közben, amikor kiderül 😀

Ezt mégis hogy képzeljük el, elhivod az első randira és kavezes kozben megkered, hogy egyeztessetek, ki hány főt szeretne a lagzitokra? ( Segítek, ha így teszel, nem azért nem jött össze veled, mert túl kevés embert akartál.) Amikor ez kiderül, többnyire már nem aktuális az osszejonnel-e kérdéskör.

2020. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

Akár a 2 tanús verzióban is benne lennék utcai ruhában 😀

Amúgy pozitív, hogy egyáltalán akarsz esküvőt.

2020. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél tényleg van aki megkérdezi hogy "és te hány embert szeretnél majd meghívni az esküvőnkre?" :D

L

2020. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább azt mondanám, hogy mire ez a kérdés felmerül, addigra valószínűleg már össze is jöttem vele, ha minden más stimmelne. :)) Szóval ez nem lenne szakító ok. Nekem a rokonságom összesen 4 fő. Őket úgymond kéne, a baráti társaságból meg csak 1-2 szorosabb van.
2020. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozo valaszokkal, de azt azert hozzatennem, mit jelent a keves? Van akinek a 10 is sok, mig masnak az 50 is keves. Azert abba a “keves ismerosbe” ferjenek bele a rokonok, a baratok az o es a te reszedrol is.
2020. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, szóval én kifejezetten örülnék neki :).
2020. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hàlistennek😂 Persze! Nekünk szűk körű esküvőnk volt. Konkrétan 17 ember, ebéd, tortàk , és ennyi. Mindig ilyenre vàgytam:)
2020. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mi is gondolkodtunk a párommal, hogy kis esküvőt tartunk. Végül azért lett nagy, mert ő szerette volna meghívni a barátait, én meg mondtam, hogy csak akkor, ha jöhetnek az én rokonaim is, mert az viszont rosszul esett volna, hogy még beszorítjuk azt a hat embert, aki neki fontos, de én nem hívhatok meg mindenkit, aki nekem lenne fontos.
2020. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!