Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rühellem az összes esküvőt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rühellem az összes esküvőt. Nincs valami jó ötletetek, hogy mivel lehet megúszni ezeket?

Figyelt kérdés

Valami tényleg frappáns kéne.

Gyűlölöm a készülődést, a szertartást, a vőfélyt, azt hogy az esküvők 90%-a csak azért van, hogy megmutassák az emberek hogy ők is el tudnak cseszni milliókat a semmire, majd várják hogy visszaadd nekik, több százezrek egy fehér ruhára, mindenkinek meg kell felelni mindenben, erőltetett szar átvezetők, erőltetett játékok, lenéznek ha nem mész táncolni a menyecsketáncnál... jópofizás sok olyan emberrel, akinél azt is letagadnád hogy ismered, stbstb.

Csak én vagyok ezzel így?

Idén eddig 5 darab van a sorban, még nem döntöttük el mennyire megyünk...



2020. jan. 15. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam ügyet semmiből. Meghívtak én meg nem mentem el. Nem kérdezték soha sem, hogy miért. Ha kérdezték volna azt mondtam volna, hogy közbe jött valami vagy azt, hogy "húúú baze, aznak nem voltam valami jól".

Egy dologra kell figyelni, hogy aznap ne posztolgass kirándulós meg egyéb képeket Facéra! :) Meg kapcsold ki a telefonodat.

2020. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni, megköszönöd és visszautasítod a meghívást. Ne aznap mondd le, mert akkor már megvan a foglalást ect. Amikor meghívnak. Ha meg nagyon közeli ismerős/rokon megteheted azt is, hogy csak magára a házasságkötésre elmész, aztán haza (ezt is tudod előre jelezni, a meghívásnál, hogy csak arra tudsz menni. Pont. Nem kell nagy feneket keríteni neki)
2020. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

Egyrészt ha csak nem nagyon közeli barat vagy család tag akkor miért is ne mennél el? Ha egy messzebb ismerős vagy nagyon távoli rokon akkor le lehet mondani hogy nem érsz rá meg stb... nem kell tul filozni


Az meg a masik hogy az esküvő nem mindennapi nos tudom sokaknak nem kelet semmit mert esküvő után pár év múlva elválnak azt lesz még 2-3 esküvőjük... de pl nekem férfi létemre igazán fontos mert akit elveszek azt örökre fogom választani! Az meg a masik hogy azert nálunk ez igy családban elég nagy szokás volt mert pl eddig voltam kb 25 esküvőn Ez alatt a 21 év alatt és abból 24 még ma is él... 😂😅 csak egyetlen egy nem jött be az meg a masik hogy nálunk az esküvő szinten a szórakozásról és ünneplésről szól...

na meg menyecske tánc... most bele teszel egy 20-30 ezret... amennyi a kaja is volt azt Jóvan... általában sehol sem raknak ennél többet bele!

Meg oke hogy sok előkészület van meg azert 1 milliónál nem is lehet igen olcsóbb (max ha csak ilyen 10-20 fős lesz...) az meg a “masik” ha jol kerestek és tudtok félre rakni akkor szerintem nem gond ha drágább lesz!

Elvégre nem lesz több alkalom legalábbis nekünk nem lesz a barátnőmmel... 🧐😬

2020. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmenni és kész.
2020. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos nem tudtok menni, pont akkorra van lefoglalva a családi nyaralás.
2020. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#13 lol, te pont olyan lehetsz, akik miatt utálom az esküvőket.

Azt kérdezed, hogy miért ne mennék el? Leírtam a kérdés alatt, csak el kellett volna olvasni, de persze sok ember nem tud megérteni dolgokat, amit más máshogy gondol.


Az meg hogy ez a szokás... leszarom. 90% csak mutogatja magát. Ha én örömöt akarnék okozni a szeretteimnak, akkor negyed ennyiből bulit csinálok kajával és piával, nem pedig milliós díszletben egy b*zi vőféllyel ünnepeltetem magam.

2020. jan. 15. 15:41
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Én temetésekre sem járok."

Jobb egy fokkal: mert nem tart olyan sokáig. :))


Amúgy a kérdésre válaszolva: idén van 5 meghívásod. Ebből csak nem mind olyan közeli. Én 3 éve voltam utoljára esküvőn, az egyik legjobb barátnőmén, még tanú is voltam. Az ilyen esküvők jók amúgy, mikor ismered a párt, fontosak neked és van egy baráti társaság is, akikkel jól elvagy és egy jót buliztok. Ha olyasvalaki hív meg, akivel alig tartjuk a kapcsolatot, akkor tuti lemondanám. Akár rokon, akár nem. Ha már akkor lemondod, mikor meghívnak, vagy nem sokkal utána, akkor semmi bunkóság nincs benne. Így ők sem költenek a te megetetésedre, és neked sem kell nászajándékot venned: mindenki jól jár. :))

2020. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező te sem tudsz olvasni én azt írtam ha nagyon közeli az illető akkor miért ne mennél el rá?!? Elvégre azt/azokat az illetőt/illetőket szereted… jol érzed magad velük akkor meg? Meg mi az hogy mutogassák magukat...? Hacsak nem valamelyik közösségi oldalon megy live-ba reggeltől másnap reggelig akkor valami nagyon nincs rendben veled vagy legalább is azzal hogy ennyire utálod az eskuvoket...

de gondolom neked a pénzzel van a gond! Az hogy te szuper soher vagy az a te dolgod mint pl az itt levő ezüst kuvasz nevű felhasználó! Azon fikázik hogy nem akar egy Kókára meg hívni egy lányt mert spórol értek papírra... 😂😅 de közben nem érti hogy a lányok miért nem állnak ezért szoba vele...


De abban egyetértek hogy a tradicionális magyar vofely az tényleg nagyon idegesítő!!!

Az meg a masik hogy milyen jopofizas...??? Sosem kellet esküvőn jopofiznom! Ha véletlen egy olyan személy is van akit kevésbé bírok akkor annak nem megyek a közelébe!

Az meg a masik ha nem akarsz menni akkor nem kell menned! Ha az illető nagyon közeli akkor legy ott a szertartáson azt szia... csak ne várj mást ha majd hozzád sem akarnak majd el menni...


Meg ne haragudj ha te nem akarsz esküvőt mert szerinted az teljesen felesleges akkor neked ne legyen! Azt akarod hogy mások ezt tisztelebe tartsak de te meg másokat nem tartasz tiszteletben hogy ők meg szeretnének egy igazi esküvőt tartani mert szeretik egymást...

2020. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Azt meg külön kikérem magamnak hogy aki nagy esküvőt akar és meg is teheti az azert akar mert hogy mutogassa magat...! Hat qurvára nem azert! Azert akarnak azok az illetők mert nagyon szeretik egymást az meg a + hogy meg is engedhetik maguknak akkor meg miért ne legyen egy feledhetetlen nap ahol hivatalosan és egyházilag is megígérik egymásnak hogy örökre szeretni fogjak egymást...!
2020. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, en sem szeretem az eskuvoket, tancolni sem, vofenyt sem, jatekokat is eroltetettnek tartom (epp a sajatunkat szervezzuk, ezek nekunk pl nem lesznek), de igy belulrol es foleg amiatt h latom a parom mennyire vagyik ra h megunnepeljen minket a barataival rokonaival, hadd szoljak a jegyespar neveben. Az eskuvot nem azert csinaljak h megmutassak h kepesek par milliot kihajigalni az ablakon, ez inkabb a kozos bulirol szol es arrol h vendegul lassuk 1 estere jo esetben azokat, akiket szeretunk es fontos nekunk. 150fos lakodalmat nem csapnak az emberek ismeretleneknek.

Masreszt ami nekem bevalt, elmegyek a templomi szertartasra, gratulalok es hazamegyek. Ott is voltam meg nem is, osztoztam az oromukben es nem kellett tancolnom, sot boritekot sem adni. Nehany alol kihuzhatod magad de jobb lenne vegiggondolni a par motivaciojat es nem problemakent felfogni.

Persze ha minden eskuvore kulon ruhat veszel, sminkes, fodrasz, az draga, plane 5x, de ha elmesz a polgarira/templomira es elmondod h koszonod h meghivtak, gratulalsz, a buli reszere nem tudsz maradni, akkor nem lesz sertodes, sot.

2020. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!