Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rühellem az összes esküvőt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rühellem az összes esküvőt. Nincs valami jó ötletetek, hogy mivel lehet megúszni ezeket?

Figyelt kérdés

Valami tényleg frappáns kéne.

Gyűlölöm a készülődést, a szertartást, a vőfélyt, azt hogy az esküvők 90%-a csak azért van, hogy megmutassák az emberek hogy ők is el tudnak cseszni milliókat a semmire, majd várják hogy visszaadd nekik, több százezrek egy fehér ruhára, mindenkinek meg kell felelni mindenben, erőltetett szar átvezetők, erőltetett játékok, lenéznek ha nem mész táncolni a menyecsketáncnál... jópofizás sok olyan emberrel, akinél azt is letagadnád hogy ismered, stbstb.

Csak én vagyok ezzel így?

Idén eddig 5 darab van a sorban, még nem döntöttük el mennyire megyünk...



2020. jan. 15. 13:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Eljárhatsz helyettük temetésekre (ezt VIGASZTALÓ SZÁNDÉKKAL írom!) Hátha attól egyfajta megkönnyebbülés vesz rajtad erőt.


Nem véletlenül gyászolsz még mindig valakit a családból a tudatod legmélyén kisgyermekkorod óta - azért nem tudsz feloldódni lélekben esküvőkön?

2020. jan. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%

Én csak azt nem értem, hogy miért a pénzt keresed és látod mindenben. Miért azon gondolkozol ez mennyibe kerülhetett és miért fáj, hogy valaki hajlandó erre költeni. Biztosan te is áldozol olyanokra pénzt, amire meg más nem feltétlenül áldozna. Ott van a párod, esetleg a baráti társaságod, egyszerűen csak lazulj el és érezd jól magad. Ha nem megy, akkor pedig inkább ne menj el. Az indok lényegében mindegy. Ne rombold mások hangulatát a te frusztrációddal. :)

Az 5 esküvőből biztosan van olyan, ahol fontosabb a pár és ahol kevésbé. Én a sajátomon felül idén 3-ra vagyok hivatalos és mindegyikre el fogunk menni. Az egyik pár nekem nem annyira fontos, simán kihagynám, te a párom gyerekkori legjobb barátja, így nyilván el fogunk menni és ők is hivatalosak a miénkre.

Egy esküvőt/lagzit lehet úgy csinálni, hogy az csak a külsőségekről szóljon és lehet úgy is csinálni, hogy a párról szóljon mindenféle erőltetés nélkül, így a kérdésednek nem sok értelmét látom.

2020. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom neked jól jött a vírus helyzet, tuti lemondtak jópár esküvőt.
2020. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!