Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került nálatok fejenként a lánybúcsú?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Semennyibe. Mindenki fizette amit fogyasztott és ennyi. Eddig csak ilyen lánybúcsúkban voltam. Ha bérelt hely volt akkor sem kért érte pénzt a menyasszony/tanú aki szervezte, az akkora taplóság. Ne mások pénztárcájából valósítsuk már meg az álomesküvőt. Ha nem telik nagy lánybúcsúra akkor egy egyszerű kocsmatúra teljesen megfelelő.
2020. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Fogalmam sincs, engem kihagytak a szervezésből, és az összes költséget a lányok állták. Ami lánybúcsún én voltam, az olyan 10e/fő körül volt mind. Mondjuk ilyen többnapos balatoni wellnessbe, mint egyik ismerősöm barátnői, mi nem mentünk, lehet ez is a titka.
2020. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki vitt valamit (innivalót, sütit, szendvicset), illetve volt egy közös ajándék, amiben beleadtunk fejeként 500 forintot.
2020. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyen voltam és egy volt az enyém, 8-12 körül mozogtak per fő kb.

A menyasszony fogyasztását illik szétdobni.

Az én leánybúcsúm nagggyon cuki volt. Csak a belvárosban voltunk, és sok csináld magad dolgot csináltak a csajok - papírfecnik amiken az első gondolatuk volt amikor megláttak, kvíz amit a férjemmel is kitöltettek előttem és ki kellett találnom a válaszait, és idősebb párokat kellett az utcán megkérdeznem hogy mi a sikeres házasság titka, stb. Egyik se került semmibe, de nagy élmény volt.

Vacsiztunk egy olcsóbb helyen és visszafogott helyen toltunk fejenként 2 koktélt. Ja és kaptam tőlük egy pólót is. Saját fogyasztásukat és az enyémet összedobva szerintem 10 körülre jöhettek ki, de ugye ők is vacsiztak stb. Ennél szerintem felesleges többet költeni, nem azon múlik majd a hangulat.

2020. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a menyasszony egyik barátnője egy fitness teremben dolgozik ott van rúdtánc és rúdfitness + oktató is. 12-en voltunk kedvezményes alapon 6000 forintért béreltük ki a helyet 2 órára oktatóval így tanultunk ott be egy koreográfiát. Utána egy bár emeleti részét foglaltuk le dekorációt sütit mi csináltuk (dekoráció kb 3 ezer forint volt ebayről aliról). Utána ott iszogattunk voltak feladatok játékok és ennyi. Bulizni is mentünk volna de annyira jól sikerült az egész hogy az teljesen kimaradt.

6-8 ezer körül volt.

2020. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szechenyi furdoben volt egy esti beszelgetos furdozes, mindenki fizette a sajat belepojet, tokeletes volt.
2020. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb 25-30 fejenként
2020. jún. 22. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!