Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most nyárra terveztük az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nyárra terveztük az esküvőt ugye nem lesz belőle semmi? Van itt még valaki akik most tervezték?

Figyelt kérdés
Annyira vártam már az esküvőt erre nem lesz belőle semmi.... Gyereket is az esküvő után terveztük most meg azzal is várni kell kitudja meddig én nem bírom ki várni.

2020. ápr. 23. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én is most terveztem, de nem lesz belőle semmi.


Sajnos egy nő sem mondott igent, akit megkérdeztem

2020. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Legyél türelmes szerintem azzal ha türelmetlen vagy nem leszel előrébb. Nincs mit tenni várni kell.
2020. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nézz szülés videókat. :)) Egyből ki fogod tudni várni a gyereket...
2020. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Skype esküvő?
2020. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi is nyárra terveztük de ez van, én annyira amúgy sem vagyok ilyen legyen tánc típusú ember. Gyerek már van, úgyhogy kb semmilyen szinten nem befolyásolja az életünket ez a fordulat.
2020. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nyarra terveztuk a templomit es a lagzit. Elhalasztottuk egy evvel.
2020. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Te nem az esküvőre vágysz, hanem a felhajtásra. Ha az esküvő és a leendő férjed lenne a fontos, 2 tanúval is beérnéd az eredeti időpontban.
2020. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaszra terveztük, jövőhéten lenne. Nem lesz. Eltoltuk nyár végére, akkor már mindenképpen megtartjuk, majd ahogy éppen lehet. Ha csak szűk családi körben, akkor úgy.
2020. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!