Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan anya aki rábeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan anya aki rábeszélte a lányát a hosszú helyett a rövid hajra?

Figyelt kérdés

A lányomnak júniusban lesz az esküvője. Most hosszú haja van amiből nagyon szép esküvői frizurát lehet készíteni. Többször említette neki az anyósom is és én is, hogy esküvő után le kéne vágatnia rövidre. Egyrészt nem is igazán áll jól neki a hosszú, másrészt ez nálunk egy afféle szokás. A másik lányomnak esküvője után fokozatosan rövidült a haja és nagyon jól áll neki.

A lányom annyit mondott, hogy le fogja vágatni, de csak vállig érőre vagy picit rövidebbre. Anyósom viszont finoman megjegyezte, hogy olyan asszonyos hátul felnyírt haj sokkal jobban állna neki. Ebben én is egyet értek.

Van itt olyan anyuka aki hasonlóképp gondolkodik? Hogy sikerült rábeszélni a lányaitokat a rövid hajra?

A válaszokat köszönöm szépen előre is!



2020. ápr. 29. 11:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez nem troll kérdés, akkor betojok, komolyan...

Amúgy most már 40+ nők simán hordanak seggig érő hajat. 50+ vagyok jómagam, simán vállig érő hajam van. Ritka a korosztályomban a rövid haj, de az sem "asszonyosan felnyírt", hanem inkább sportosan rövid.

Szomszéd csak gyesen van iker babákkal, mindig azt hittem, hogy olyan 28 körüli, kiderült, hogy negyven lesz nyáron. Laza, seggig érő hajjal, kiengedve.

Szerintem hagyd a lányodat, mert elmenekül.

2020. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Annyira teljesen minden, hogy kinek milyen haja van az esküvőn...
2020. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen arra gondoltam, hogy az olyan anyósnak is lenne mit levágni, aki ilyeneket mondd, de biztos van sokkal humánusabb módszer arra is, hogy elejét vegyék, hogy hülyeségeket beszélj.
2020. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kamu kérdés. Manapság is létezik ez a jelenség, de inkább csak kismamákra jellemző. Sokan még manapság is lecsapatják a hajukat öcsikésre, hogy kevesebb gond legyen vele. De saját döntésből, nem anyóséból...
2020. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Jáj én szabolcsi vagyok, nekem vannak ilyen ismerőseim, akiket leginkább csak a facebookon látok, hát némelyik az esküvő után tényleg levágatta a haját erre a parasztos semmilyen felnyírt hajra. felveszi az aranyláncot a gyűrűket, aztán ahhoz jön a melegítő meg a fehér klumpa meg ilyenek. Az a tipikus falusi lerottyant asszony kinézet. Azt gondolnád 40+ éves, de még csak 30 vagy annyi se. Tiszta gáz.
2020. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 hisztynka ***** válasza:
92%

Kedves kérdező! Amint látod,rajtad kívül senki nem szól bele a felnőtt lánya, vagy a menye frizurájába. Szerintem neked is hagynod kellene a saját izlése szerint. Nem is értem ezt az ötletet.

Negyvenhárom éves vagyok, a lapockám alá ér a hajam. Ja, és kapaszkodj meg, FESTETT sötétvörös!!! Szentségtörés!!!

2020. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Uristen hat en ezt nem is ertem 😀 noverem es en is felesegek vagyunk mar, mindkettonknek derekig er a haja, 30-asok vagyunk. De mondok jobbat, anyukank 60 eves, hatkozepig ero hajjal. Volt neki rovid, meg dauerolt is de hamar rajott hogy nem all jol neki 😂
2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A lányod haja az ő haja, az ő döntése. Ráadásul egy... gyanítom, fiatal nőt azzal kapacitálni, hogy legyen "asszonyos"abb (nekem erről a szóról egy elhízott, otthonkás némber jut az eszembe)... hát elég ilyen trampli falusias szokás. Valószínűleg nem is állna neki jobban, csak hát az a szokáááás, meg ne akarjon fiatalnak tűnni meg más férfiaknak tetszeni.
2020. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
2%
Én egyetértek ezzel. Sok haszna van ennek. Írj, ha érdekel a sztorim.
2020. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartom a lányom egyéniségét és stílusát soha nem akarnám olyasmire rábeszélni amit én jónak gondolok de neki nem tetszik.
2020. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!