Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 19 évesen megkérni a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen megkérni a kezét?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, a lány is most lesz 19. Fél éve alkotunk egy párt, és tudom, hogy mi a legfőbb vágya, és nagyon szeretném boldoggá tenni, és azt szeretném, hogy tudja, hogy rám bármikor számíthat, és nem fog érdekelni egy karcsúbb, feszesebb lány sem. Félek, hogy az eljegyzés talán korai lenne, de szükségem van pár ember véleményére is. Igen, úgy érzem, ő az igazi, és ő is így vélekedik. Tisztában vagyunk azzal, hogy az egyetem alatt kevesebb időnk lesz egymásra, és hogy lesznek nehéz időszakok a kapcsolatunkban, de ez normális, és megpróbáljuk előre "kivédeni" azzal, hogy tudjuk, hogy lesznek viták... Na de! Szerintetek nagyon korai lenne eljegyezni? Elvégre, nem hivatalos, nem kötött semmihez.

2020. máj. 1. 13:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És nem írtam le, de az érettségije alkalmából adnék neki egy gyűrűt.
2020. máj. 1. 13:53
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet. Majd ráérsz ezzel 3 év múlva is.
2020. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Nyilván most még rajongtok egymásért, de ez ebben a korban 10-ből 9-szer elmúlik. Így minek ígéreteket tenni?
2020. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is nagyon korai, bár az is lehet, hogy csak irigykedem :D
2020. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen felesleges. Gyerekek vagytok még. Ha 25 évesen is ott lesz még melletted (készülj fel, hogy 1% alatt van ennek esélye) akkor igen. Most? Csak egy vicc az egész, bocs. 6 hónap után 19 évesen meg pláne!
2020. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Mibű???
2020. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyen korak. Fél év az semmi, 19 éves aki csak most érettségizik gyerek szinte. Ha már monsjuk első éves egyetemista lenne arra szt mondom jobbak a kilátások de a legtöbb egyetemista nem akar 19 évesen férjhez menni.

A fél év meg....30-asoknál is csak a rózsaszín köd. Kb 4-5 évet várj, ha még mindig együtt lesztek azt mondom megéri tervezni akkor. De most felesleges..

Ha el is jegyezméd kb 90%a valószínűsége hogy 5 év múlva már nem lesztek együtt. Ha meg mégis akkor is fiatalok lesztek még. Nyugi..

2020. máj. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És mikor vennéd el? Vagy jegyben járnátok még 3-5 évig, amíg eljuttok addig, hogy el tudjátok tartani magatokat és önálló életet tudtok kezdeni? Akkor bőven ráérsz akkor megkérni a kezét, felesleges most. Egyébként fél évet a 13 évesek is kibírnak egymás mellett, az még semmi.
2020. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
19 évesek vagytok, fél éve vagytok együtt és mentek egyetemre. Minden tizenéves kiakad, ha ezt mondják, hogy ez semmi és majd lesz másik, de majd meglátod, hogy felesleges pénzkidobás lett volna. Én a nyakamat tenném rá, hogy jövő ilyenkor nem lesztek együtt már. Nekem is ezt mondták egyetem előtt nyár közepén, fel is háborodtam, de már a gólyatáborban megtaláltam az akkori barátom utódját. Amúgy el akart jegyezni engem is másfél éve voltunk együtt. :D Micsoda gólyatábor volt "tejóisten". :D Meg hogy kinyílt a világ az egyetemmel. Annyit változtam. Sok év telt el azóta, de teljesen más irányba haladtunk, változtunk mindketten. Nem is bánom, hogy szegény nem dobta ki a pénzét gyűrűre, meg biztos sokkal rosszabb lett volna neki, ha azt adom vissza, hogy akkor én elmentem fiatalnak lenni, ismerkedni, bulizni, új kapcsolatokat kialakítani stb. stb. nesze itt a gyűrűd. Biztos van akinek működött, én pont akkor úgymond kiszabadultam, elindultam egy gyökeres személyiségváltozás felé stb. tök más lett minden, mint addig.
2020. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez megint olyan gagyi terv, hogy az érettségije alkalmából adnál neki egy gyűrűt. Ez még rosszabb, mint karácsonykor meg a szülinapján. :D
2020. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!