Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 19 évesen megkérni a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen megkérni a kezét?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, a lány is most lesz 19. Fél éve alkotunk egy párt, és tudom, hogy mi a legfőbb vágya, és nagyon szeretném boldoggá tenni, és azt szeretném, hogy tudja, hogy rám bármikor számíthat, és nem fog érdekelni egy karcsúbb, feszesebb lány sem. Félek, hogy az eljegyzés talán korai lenne, de szükségem van pár ember véleményére is. Igen, úgy érzem, ő az igazi, és ő is így vélekedik. Tisztában vagyunk azzal, hogy az egyetem alatt kevesebb időnk lesz egymásra, és hogy lesznek nehéz időszakok a kapcsolatunkban, de ez normális, és megpróbáljuk előre "kivédeni" azzal, hogy tudjuk, hogy lesznek viták... Na de! Szerintetek nagyon korai lenne eljegyezni? Elvégre, nem hivatalos, nem kötött semmihez.

2020. máj. 1. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért nincs már értéke az eljegyzésnek. Dobálja mindenki mindenkinek a gyűrűt, mert nincs jelentősége.

Ha így gondolod, akkor NE kérd meg! Akkor kérd meg, ha egy éven belül el tudod/akarod venni. Pont ez lenne a jelentése.


Már csak röhögök, mikor a tinik boldogan posztolják az eljegyzést. Aztán pár hónap múlva kapcsolatban mással. Aztán meg a következő csajod itt sír gyk-n, hogy az exed jobban szeretted, mert x hét után eljegyezted, őt miért nem.

Inkább ne röhögtesd ki magad.


Az is jó kérdés, hogy miből. Gondolom, valami gagyi ezüst gyűrűvel. A legtöbb 19 évesnek nincs pár százezre gyémántra.

2020. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után iszonyat korai. 19 évesen pláne. A tesóm is 19 volt, mikor megismerte a párját, de csak 10 évvel később házasodtak össze. Szóval ha együtt maradtok, ráérsz megkérni évek múlva is.

Érettségire pedig orbitális baromság. Ha szakítotok, mindig az fog eszébe jutni az érettségiről, hogy fél éves kapcsolatban megkérték a kezét.

2020. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Mondd hogy ez egy ígéretgyűrű és mondd el mindazt neki amit fentebb írtàl. Így is örülni fog neki de nem kérdez rà 3 év múlva h akkor mikor lesz az esküvő
2020. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai. Az egyetem nagyon sok embert megváltoztat, kihívás elé állít, az emberek pedig hajlamosak rá, hogy a stresszt a másik emberen vezessék le. Egy másik kérdésnél már leirtam, hogy szerintem akkor tudja meg az ember igazán, hogy a párja valóban igazi, ha a nehézségek idején is kitart mellette. Még akkor is ha egy könnyebb szakot fog elkezdeni az egyetemen, akkor is más lesz az elethelyzete. Éppen ezért még szerintem korai.
2020. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Eljegyzésnek korai, de ha mindenképp gyűrűt szeretnél akkor vegyél neki igeretgyűrűt. Nyugaton nagyon nagy divat, de mostmár itthon is egyre többen csinálják.

A lényege az, hogy tinik adják egymásnak, annak jeléül, hogy majd ha lesz rá keret és eltelik egy kis idő, felnőttök és a kapcsolatban sok mindenen keresztülmentek együtt, akkor majd el szeretnéd venni feleségül.


Olcsóbb mint az eljegyzési gyűrű, ami fél év után nagyon korai lenne.

2020. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom ag előttem szolokhoz, ez az igeretgyuru jo otlet.
2020. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!