Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennél mostanában nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél mostanában nagy lakodalmakba?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy én nem is értem ezt a nagy lagzi tartási lázt. Lehet azért, mert én már évek óta túl vagyok rajta, de nagyon kemény, hogy még petíciót is indítottak, hogy megtarthassák (a petíciót persze egy ruhakölcsönzős indította el hehe)


Most jött meg egy meghívó egyre. Június végére. Szerdáig jelezzük, hogy megyünk-e. Hát mit mondjak, nem örülök neki. Már nem a boldogságuknak, hanem magának a lagzinak. Családtag, unokatesó, ha nem megyünk el, akkor tiszta családi dráma lesz, meg felháborodás, de nem nagyon szívesen mennék. Férjem munkája során RENGETEG emberrel találkozik és kerül viszonylag szoros kapcsolatba. Ha már az esküvőre elmegyünk, akkor a családnak az a fele is kiakad, aki az esküvőből amúgy kimarad, ha hozzájuk nem megyünk el. Öregek, betegek. Az esküvőző családban van egy rakás öreg, a menyasszony maga asztmás és cukorbeteg. Oké, hogy most épp úgy van, hogy alig van beteg, meg mindent lehet - maszkkal, távolságtartással - na de mire látszik, hogy az összeeresztett emberekből mi lesz, pont akkora esik az esküvő. Ha nem mi visszük be, akkor nem akarom, hogy mi szedjük ott össze esetleg. Legszívesebben nem mennék el. Nem is értem, mikor felháborodnak az emberek, hogy jaj ez a vírus nem tűnik el, jövőre is itt lesz, ami oké, de addigra már legalább lehet oltás, vagy olyan kezelés, ami biztos működik, nem csak lutri.... Nem parázok, nem rettegek, kimozdulunk, örülünk, hogy lehet kirándulni stb. de azért egy 120 fős lakodalom, az nagyon nem az a a hely, ahova szívesen mennék.


2020. máj. 17. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én elmennék. Annyi már itt az ellentmondás, hogy alig lehet komolyan venni a helyzetet. Elenyésző azok aránya, akik nem intézményi körülmények között kapták el a vírust...
2020. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Már én se tartanék tőle,viszont mi áttettük a júniusi esküvőnket szeptemberre,mert lennének külföldiek is..
2020. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
... ééés hánynék mint az a bizonyos kutya!
2020. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem én nem mennék el. Elég faragatlanság most nagy lagzit tervezni.
2020. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt.
2020. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én fogok idén júliusban esküvőre menni. Eddig sem érdekelt különösebben a vírus, mostanra meg már az emberek nagy része is belátta, hogy feleslegesen fújták fel ennyire. Magyarországon jelentéktelen mennyiségű ember kapta el.
2020. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Elmennénk. 😊
2020. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Feleslegesen fujtak fel? 2napja emelkedik a fertozottek szama ujra. En maradnek otthon.
2020. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Simán elmennék. A fertőzésveszély minimális, amúgy meg a koronavírus enyhébb, mint egy sima influenza.
2020. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
A szertartásokra elmennék, de lagziba nem. Nem magamat féltem, de élnek a környezetemben idősek és betegek, akiket szinte biztos elvinne ez a betegség, szóval nem szeretnék nekik hazavinni semmit. Szűk körű lagziba még esetleg, de az egyáltalán nem hiányzik, hogy 120 fő után fogdossam a kilincseket és használjam a wc-t.
2020. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!