Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslány ruhát kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslány ruhát kinek kéne fizetnie? Ha a menyasszony kitalálta, hogy ugyanolyanba legyünk, kitalálta a színt, anyagot, stílust?

Figyelt kérdés

Ha a menyasszony eldöntötte, hogy milyen színbe legyenek a koszorúslányai, kiválasztotta a ruha stílusát/fazonját, az anyagot, +meg kell varrattatni. Ez kinek lenne a költsége? Szerintem illene bár az anyagot kifizetni, ha mindenképp ugyanolyan ruhába akar látni minket, vagy nem?

Anyag 10E+ a varratatás is biztos van 10E. És soha többet nem húzom fel azt a ruhát.



2020. jún. 2. 12:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi megvettük a koszorúslányok ruháját, nem lett volna képem kifizettetni velük. Egyszerű kis csinosabb nyári ruha volt, hordják azóta is. 😊
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, ha esküvőm lesz és nagyon azt akarnám, hogy egyformában legyenek a koszorúslányok, akkor alap hogy kifizetném.
2020. jún. 2. 15:08
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elég nagy megtiszteltetés, hogy elfogadtátok a felkérést. Nyilvánvalóan az egyen koszorúslányok biodíszletként funkcionálnak. Költségekbe verni őket, háááát. Nem tudom. Nekem gáz lenne. Az én ismerősi körömben is ezért vállalják be csak egyszer ezt a bulit. Utána már megtapasztalják mivel jár...
2020. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a menyasszonynak, mivel nem lenne kötelező egyenben lenni. Legalábbis, amiken én voltam, mindegyik szerintem azt vett fel, ami akadt otthon (de nagyon csinosak voltak, és gyanítom, azért véleményezték egymást :)).
2020. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak színben van megkötés, de anyag és fazon szempontjából szabad a választás, akkor azt a koszorúslány is fizetheti. Viszont, ahogy a kérdésből látom, itt konkretizálva van minden. Ezt illik a menyasszonynak fizetni, elvégre ez az ő elképzelése.
2020. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen esetben, amikor ő dönt a színről, kiválasztja a ruha stílusát, anyagát, fazonját is, akkor neki kellene állnia a költségeket. Egyszer voltam ilyen esküvőn koszorúslány, akkor a menyasszony fizette a rózsaszín habos-csipkés ruhák anyagát és varratását.

Másik esetben úgy voltam koszorúslány, hogy barátnőm (menyasszony) csak azt kötötte ki, hogy kb. térdközépig érő pink ruha legyen a koszorúslányokon. Ebben az esetben mindhárman (koszorúslányok) megvettük magunknak (én egy kínai boltban pl.) Ezt mi fizettük, de én pl. azóta is hordom alkalmi viseletnek időnként.

2020. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok, már úgy értem, a kérdező esetében a menyasszonynak kellene fizetnie.
2020. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Neki illene fizeni, ha ennyi megkötés van. Én menyasszonyként nagyjából ugyanezt kértem, de volt különbség:

-Egyeztettem velük a színt és a beleegyezésükkel fixáltuk a kiválasztott verziót

-a ruha hosszát rövidre kértem, mert az én ruhám is az volt és szerettem volna, ha nem nagy estélyiben mennek előttem

-az anyagot és a varratást is én fizettem, ugyanaz a varrónő csinálta, nekik ruha próbára kellett csak menni

-a fazon a hosszt leszámítva egyéni szabad választás volt, alkattól és stílustól függően


A végén tényleg szépek voltak, kényelmes nyári ruhát kaptak és hajnalig buliztunk. Nem öltöztek át, ebből gondolom, hogy nem utálták a választásomat.

2020. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy csak a szín volt kérés, a fazont mindenkire rábíztam. Előre szóltam nekik, tehát önköltséges a ruha, természetesen megértem, hogy ha valakinek nem fér bele. De tudták előre.
2020. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha konkrét kívánalmai vannak, akkor a menyasszonynak illik fizetnie, csak hát vannak, akik nem ismerik az illemszabályokat. Simán megmondhatod, hogy neked ez anyagilag nem fér bele.
2020. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!