Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Feleségül mennétek egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségül mennétek egy nagyon csúnya pasihoz? Ill. elvennétek feleségül egy nagyon csúnya lányt? Mennyit számít a szépség?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 11:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, egy lány ismerősöm még évekkel ezelőtt összejött valakivel, aki nem nézett ki különösebben jól. Nem volt csúnya, de átlagos volt, átlagos arc, átlagos testalkat, semmi jellegzetes nem volt ebben. Én akkor nem is értettem, hogyan lehetnek együtt, hiszen annyira nem láttam fantáziát az emberben. Aztán jó barátok lettünk ezzel az illetővel, aztán amikor szakítottak össszejöttünk, és éveken át együtt voltunk. Úgyhogy nagyon sokat számítanak a belső tulajdonságok, egy idő után ezeektől mindenki megszépül, illetve fordítva is, ha valaki szép, de kibirhatatlanul viselkedik,akkor megcsúnyul tőle mások szemében.
2010. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszerettem miért ne?Nekem volt egy nagyon nem szép(mondhatnánk csúnya),ámde sármos,és ápolt pasim.Odáig voltam érte,meg vissza...sokáig együtt voltunk,és még ma is így lenne,csak sajnos 40 évesen meghalt(én 25 éves voltam akkor)...ennek már 13 éve,de még mindig imádom(persze azóta férjhez mentem,és van 2 gyerkőcöm is).
2010. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem azért szeretlek, mert szép vagy, azért vagy szép, mert szeretlek.
2010. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
a smink és a ruha miatt,senki sem lehet csúnya:)az csúnya aki ápolatlan.
2010. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

Mondhat bárki bármit, a külső NAGYON számít. Ha nem vagy elég csinos, senkinek, de senkinek nem fogsz kelleni. Kell, hogy legyen benned valami vonzó a másik ember számára, mert ha nincs semmi, akkor miért vonzódna hozzád?


Csak a kövér és csúnya lányok vígasztalására szolgál, amikor azt mondjuk, nem a külső számít, mert így még reménykednek, de ugyan hiába.

Sőt, lehet, hogy azonosnemű barátod azt állítja pl., szép a szemed, de az ellenkező nemből valami sokkal feltűnőbb szépséget keresnek rajtad, és ha nincs olyan, akkor hiába szép a szemed, nem fogsz kelleni senkinek.


Megvannak a kialakult szépségideálok. A haj és a szemszín változó ugyan, de a nőknél örök szép a hosszú haj, vékony alak, közép cici, kis termet, a férfinál meg a magas termet, izmos váll, keskeny csípő.


Aki ettől eltér, az nem szép, és ha van is valakije, az csak azért van, mert az ember nem szeret egyedül lenni.

Szerintem is elég tragikus.

2010. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

16:05 elég nagy paraszt vagy.

vannak emberek normális értékrenddel, különböző ízléssel. vannak nem felületes emberek. és ha szeretsz vkit szépnek látod őt, nem?

2010. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív, tapasztalatból tudom, és hazuttolom meg az egyik előttem szólót.
2010. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

A szépség valóban relatív, és általában a "szép" emberek a "szépet" a "ronda" emberek a "rondát" tartják vonzónak, mivel magához is viszonyít valamennyire az ember.


A belső viszont hosszútávon sokkal, de sokkal fontosabb, mert nem csak a külsővel kell együtt élned. Én feleségül vennék egy "csúnyább" lányt, ha megszeretem és úgy néz ki, hogy kibírom vele 4x évig.

2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

Jaj de rendesek vagytok.

A LÓVÉ-ról nem is beszéltek..

2010. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó: igazad van. Az erősebb tud lenni a szerelemnél is :D
2010. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!