Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért kell a menyasszonyoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a menyasszonyoknak "extra" haj az esküvőre? Baj ha én nem olyat akarok?

Figyelt kérdés

Párommal sokat beszélünk a jövő évben tartandó esküvőnkről és természetesen kikértem a véleményét arról, milyen hajam legyen a nagy napon. Ő ragaszkodik hozzá, hogy mivel hosszú, egyenes hajam van, így legyen. Én ezt túl hétköznapinak tartom, hiszen mindennap ilyen a hajam. Mivel dobhatnám fel ezt, hogy nekem is tetsszen és a Páromnak is?

Illetve miért kell olyankor túltolni a nőknek a frizurákat?

24L



2020. júl. 21. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legyél "extra" ha nem az esküvődön? Átlagos lehetsz bármelyik másik napon. Szerintem ki kell használni az ilyen alkalmakat, hogy valami újat, valami különlegeset próbáljon ki az ember.
2020. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Ha mindenképpen egyeneset szeretne, akkor lehetne olyan amit a linken néztél ha tetszik, csak egyenes hajjal. Amúgy én is egy szép csatot gondolnék, az feldobja:)
2020. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú, egyenes hajam van. Simán kiengedve én snassznak érzem. Ezért (ha konty nem jöhet szóba), akkor hullámokat tennék bele és feltűzném félig.

Ilyesmi:

[link]

[link]

2020. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem toltam túl. Barátnőim csináltak két fonatot, amik hátul találkoztak, a maradék hajam meg simán hagytam leengedve. (Mondjuk nekem alapból hullámos a hajam, így göndöríéssel nem kellett bajlódni.) Erre jött tiara, meg eleinte fátyol, később hajdísz. Szuper egyszerű volt a készülődés, és úgyis mindenki a ruhát, a díszeket meg egyéb sallangot nézte, nem a hajam.

Neked is javasolnám a fonatokat, mert egy egyszerű frizurát is fel tudnak dobni és elég jól bírják a strapát.

2020. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Merre lesz az eskuvod? Hatha ajanlanank a kozelbe fodrászt
2020. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a fontos, hogy illjen minden az egyéniségedhez. Ne csináltass pudli frizurát, vagy szoros kontyot, ha neked az nem tetszik, nem tudsz azonosulni vele. De azért legyen benne valami különleges, ünnepi, hiszen még is csak az esküvőd.

Akár csak legyen félig feltűzve egy virággal, dísszel, koszorúval, tiarával, vagy ami illik hozzád, de akkor az legyen szépen kivitelezve.

Az én hajam se nem egyenes, se nem hullámos. A hullám kirúgja magát, az egyenes behullámosodik, ezért egy laza kontyom lesz, mint amit már megborzolt a szél. :)

2020. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell mindenről véleményt kérni. Ez pont olyan dolog amit a csajokkal kell megbeszélni .egyebkent ha teljes díszben meglátna tuti tetszene neki, bármi ami rajtad van. A te napod, olyan legyen amilyent te szeretnél.
2020. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, teljesen igazad van :)
2020. júl. 27. 22:14
 19/21 anonim ***** válasza:
De szerintem meg igenis szamit a velemenye
2020. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azert nem annyira mert sokszor a pasiknak fogalmuk sincs mi hogy állna, nem tudjak elképzelni. De ha megláták általában tetszik nekik. Ha meg mindíg kiengedve van unalmas, főleg esküvőn. Valami dísz, tartás csak kell .
2020. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!