Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Diszkréten szeretnék házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkréten szeretnék házasodni. Lagzit később akarunk tartani. Vajon a rokonsággal közöljük a két esemény között? Nem szokták az ilyesmit zokon venni az emberek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ne rohanj, nem biztosítod be magad ezzel.
2020. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zokon vennek, inkabb ne emlitsetek nekik ha igy szeretnetek, de azert jol gondoljátok at.
2020. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem fura, sosem értem ezt. Mi értelme ennek így?
2020. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:
40%

Minek kétszer rángatni a rokonokat?


Szerinted kinek lesz kedve még egyszer ez ügyben eljönni?


Legyen szűk családi körben mindkettő egy napon egymás után.


Ők is letudjàk ès kész.

2020. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, a házasságkötésre nem szeretnétek hívni a rokonokat, csak később a lagzira?


Ha így van, attól függ, hogy mennyire vagytok közvetlen viszonyban velük, és mit szeretnétek kommunikálni. Szerintem jobb egyenesnek lenni mint titkolózni, mert kínos lehet, ha utólag derül ki, hogy nem mondtátok el, például a lagzin.


Nem hiszem, hogy zokon vennék, hiszen semmi közük hozzá, hogy hogyan csináljátok. A ti esküvőtökre azt hívtok, akit akartok. Ők eldönthetik, hogy elmennek-e, vagy sem. Ha valaki amiatt hagyná ki a lagzitokat, mert a hivatalos házasságkötés már megtörtént, annak nem vagytok olyan fontosak, veletek legyen.

2020. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a következő módon csináltuk: Esküvő két tanúval márciusban volt (munkahelyi vissza nem térítendő lakástámogatás miatt, mivel egy munkahelyen dolgoztunk, jobb esélyeink voltak, ha házasok vagyunk, ezért megtartottuk már márciusban, igaz, akkor már 4 éve együtt éltünk). Ez két tanúval volt + szülők, senki más.

Készítettünk képeslap méretű kártyát, olyan felirattal, hogy "Hírvivő", és az állt rajta, hogy "Kedves ....! ) Örömmel tudatjuk Veled, hogy .....év március....án szolid polgári keretek között házasságot kötöttünk. Egyben meghívunk a szeptemberben tartó templomi esküvőre és az azt követő lagziba, melynek időpontjáról később értesítünk."

2020. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Intelligens emberek nem veszik zokon.
2020. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!