Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelt kérdés
A héten lesz a barátnőm nővérének az esküvője. Már egy ideje megvan a gyűrű és szeretném megkérni a kezét, de a megfelelő pillanatot keresem. Ott lesz az egész családja, csinin fel leszünk öltözve, lesz fotós is, aki megörökíti. De nem túl klisés? A pár nem lesz mérges, mert 5 percig nem az övék a rivalda fény, nem?

2020. szept. 6. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld! Ennél még a karácsonyi eljegyzés is jobb, bár az is iszonyat szerintem 😂

:D. Kérd meg az esküvő után max. Vagy vidd el valahova romantikázni kettesben. Bennem lenne annyi is, hogy ha lesz az esküvő, nem előtte kérném meg, mert az is egyfajta tapintatlanság, ha ott jelentitek be. Babát, eljegyzést sem illik más esküvőjén bejelenteni. Én utána halasztanám 1-2 nappal.

2020. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, ez a pár nagy napja, nem illik a figyelmet magatokra fordítani.

Nektek is meglesz majd ez a nap, ne rondítsatok bele.


Legyen egy saját napotok/alkalmatok erre, ami csak a tiétek, és nem úgy fog beleíródni a családi történelembe, hogy a Maris és a Géza esküvőjén jegyeztek el.

2020. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim válasza:
100%

Ez nem klisé, hanem pofátlan. Én rosszul is érezném magam, ha a párom a tesóm esküvőjén akarna eljegyezni.


Ez olyan, mintha valaki temetésén jelentenétek be, hogy gyereketek lesz.

2020. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az esküvőt ők szervezik, ők fizetik, ők várják, kettejük szerelmét ünneplik.

Parazitaság magadat ünnepeltetned aznap, csak azért mert ott a rokonság, a fotós meg ingyenes.Ha ezt betolnád az esküvőmön, abban a pillanatban dobnálak ki.

2020. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
Fejlemények: beszéltem az ifjú párral, hogy belemennének-e, ha az esküvőjükön jegyezném el, de ezek a mocskok annyira kiakadtak, hogy fel voltak háborodva. Elmondták a barátnőmnek, meg mindenkinek, hogy mit tervezek, de nem úgy adták elő, ahogy volt, hanem túlcicózták és most lőttek a veszekedésnek. Most nem beszél velem az asszony, mert azt mondta a nővére, hogy így inkább el se menjek az esküvőre, nehogy mégis megkérjem a kezét. Elrontotta a meglepetést és még össze is ugrasztott minket!!! Pszichopata!
2020. szept. 7. 23:59
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

#35-ös Az előző 34 hozzászólásban kifejtették és eddig 93-an megszavazták, 1 ellenében, hogy rossz ötlet. Nem értem, hogy miért csodálkozol!

Nem tudom, hogy hogy tálaltad, de ezek szerint nem voltál meggyőző, szerencse, hogy nem az esküvőn történt..

2020. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Tuti troll vagy haver, ennyire senki nem hülye. :DD
2020. szept. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
94%
Most már remélem, hogy troll vagy. Mert ha nem, akkor nagyon hülye vagy. Mindenki mondja, hogy ne, most meg csodálkozol, hogy a pár kiakadt és az esküvőjükönbsem akarnak látni. Ennyire hülye nem lehetsz, hogy ne érezd,mekkora gáz a szitu, amit okoztál.
2020. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek a "ne" szó miatt szavaztak az első lehetőségre, nem azért mert "túl klisés", csak nem adtál meg több lehetőséget.


Amúgy merem állítani, hogy az az egy "igen" válasz csak véletlen :D

Én is rányomtam véletlenül, ahogy telefonon görgettem lefele, csak utólag tűnt fel.

2020. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodtam, hogy csak trollkodsz :D
2020. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!