Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelt kérdés
A héten lesz a barátnőm nővérének az esküvője. Már egy ideje megvan a gyűrű és szeretném megkérni a kezét, de a megfelelő pillanatot keresem. Ott lesz az egész családja, csinin fel leszünk öltözve, lesz fotós is, aki megörökíti. De nem túl klisés? A pár nem lesz mérges, mert 5 percig nem az övék a rivalda fény, nem?

2020. szept. 6. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
Nekem erre a sok negatív kommentre nincs szükségem! A párkapcsolatom jelenleg épp romokban hever!
2020. szept. 8. 10:05
 42/71 A kérdező kommentje:
Hogy látjátok, hogy van egy igen szavazat? Én csak azt látom hogy 95en szavaztak és hogy a nemnél van egy csík, a másiknál meg egy pici
2020. szept. 8. 10:07
 43/71 A kérdező kommentje:
Meg miért lennék ezért hülye vagy troll, mert megkérdeztem tőlük? Elolvastam, amiket írtatok, megfogadtam, beszéltem velük, nem mentek bele, ők is kiakadtak. Mivel nemet mondtak, nyilván nem csináltam volna semmit, így nem is értem miért kellett elmondani a barátnőmnek? Normálisan odamentem, hogy beszéljek velük, ők meg elrontották a barátnőmnek számt meglepetést! Lehet engem trollnak, meg hülyének hívni, de legalább én nem vagyon bunkóbot!(Egyébként anyukámmal beszéltem előtte csak erről és ő támogatta, pedig annyira nem is jönnek ki a barátnőmmel! Ő örült a döntésemnek, ő mondta, hogy szerinte romantikus lenne az esküvőn!)
2020. szept. 8. 10:13
 44/71 anonim ***** válasza:
100%

Csupán néhány ember javasolta, hogy beszélj velük. De nyilván csak akkor, ha ismered őket, és nagyjából tudod hogy milyen válaszra számíthatsz.


Őszintén szólva, és nem csak azért, hogy megbántsalak: Itt most valóban te voltál a hülye, és talán jobb is ha még nem házasodsz.

2020. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán miért akartál meglepetést az eljegyzésből? Mi ez, szülinap?

Nem inkább egy életre szóló döntés, amit a pár közösen megbeszél, majd úgy hoz meg?

2020. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
100%

Megkéred a tömeg előtt. De mi van, ha nem akar még hozzád menni, vagy (neadjisten) már a szakításon gondolkozik?


Vagy csak szimplán megszeppenti a szitu, amiben meg akarod kérni?


Vagy nemet mond mindenki szeme láttára, vagy benyög egy zavart "igen"-t, aztán később privátban csesz le, és magyarázkodhattok később, hogy "jaj, mégsem"


Sehogy sem jó.


Erről előzetesen beszélni kell, aztán találni egy meghitt, személyes(!!) és privát (!!!) pillanatot, és akkor mehet a menet.

2020. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
"Anyukád támogatta" Na, ilyen anyóst sem akarnék. Sztem pontosan tudta, mi lesz a következmény ilyen eljegyzésnek. Miért van olyan érzésem, hogy pontosan azt akarta elérni, hogy összevesz a barátnőddel?
2020. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha nősülni akarsz, légy már olyan felnőtt, hogy nem "meglepetésnek" szánod, hanem közös döntésnek tekinted.
2020. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Szóval akkor előtte meg kéne beszélnem a párommal? Most azt akarod nekem beadni, hogy a filmekben is ezek a spontán letérdelések előre le vannak egyeztettve? Ha beiod youtubera, hogy eljegyzések akkor ott is tuti van egy csomó összevágás ilyen felvételekből, hogy a csávó meglepi a csajt és megkéri a kezét. Ha meg nem akart volna hozzám jönni, nemet is mondhatott volna, meg lett volna a lehetősége, nem akartam megerőszakolni egy gyűrűvel
2020. szept. 8. 21:56
 50/71 A kérdező kommentje:
Egyébként kibékültünk és ÖSSZEHÁZASODUNK!
2020. szept. 8. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!