Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés más esküvőjén?

Figyelt kérdés
A héten lesz a barátnőm nővérének az esküvője. Már egy ideje megvan a gyűrű és szeretném megkérni a kezét, de a megfelelő pillanatot keresem. Ott lesz az egész családja, csinin fel leszünk öltözve, lesz fotós is, aki megörökíti. De nem túl klisés? A pár nem lesz mérges, mert 5 percig nem az övék a rivalda fény, nem?

2020. szept. 6. 18:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Azért vagyok lúzer, mert romantikus vagyok? Vállalom!!!
2020. szept. 8. 23:19
 62/71 anonim ***** válasza:
100%
Az nem romantika, hogy teljes mértékben lesz*od mások érzéseit, csak mert te a fejedbe vetted, hogy szép lenne ingyen kihasználni mások buliját. Egyébként igen gyerekes dolog arra alapozni egy életre szóló elköteleződést, hogy a filmekben hogy csinálják. De attól, hogy maga a lánykérés módja és ideje meglepetés, a többit meg lehet beszélni előre. Ne rohanj bele egy házasságba úgy, hogy nem tudtok a közös jövőről beszélni teljesen szabadon.
2020. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
28%
Durva, hogy még most se esik le rengeteg embernek, hogy kamu az egész, és csak provokál másokat 😅 Pacsi a kérdezőnek, így kell trollkodni 👍
2020. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy ha ez troll, akkor a gyakori használóinak jó része az, mert rengeteg az ilyen kérdés.
2020. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
42%
#64 Elmondom neked, hogy a kérdések többségét ugyanaz a 10-15 ember írja, főleg ebben és a Családi kapcsolatok kategóriában. A kérdezőnek is volt már több hasonló humorosnak szánt trollkodó kérdése, pl. most is van neki kiemelve egy: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..
2020. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miből gondoljátok, hogy troll vagyok. Ez egy komoly kérdés volt, valós háttér sztorival. Illetve azt sem értem, hogy miért gondolod #65, hogy azt a kérdést én írtam ki? Mert ott is eljegyzésről van szó? Ebben az esetben szerinted az összes ebbe a témába vágó kérdést én írom ki?🤣 neked is sok szabadidő lehet!
2020. szept. 9. 13:42
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként kibékültünk és ÖSSZEHÁZASODUNK!"

Nnnna, ezek szerint ment ez normálisan, felnőttesen, megbeszélve, éretten, nem filmszereplőket játszva.

És anélkül, hogy más emberek esküvőjét használnátok díszletnek.

Ha nem troll kérdés (bár én még továbbra is efelé hajlok), akkor sok boldogságot kívánok! :D

2020. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
31%
Láttam már olyat,és nem csak filmekben,hanem itt Magyarországon is,hogy meg lett beszélve a menyasszonnyal,hogy amikor csokor dobásra kerül a sor, csináljon úgy,mintha eldobná a csokrot,majd egyszer csak oda sétált a barátnőjéhez,odaadta neki a csokrot,mögötte már ott térdelt a barátja a gyűrűvel. Sztem ez pl.cuki és talan még nem annyira klisés... max így tudom elképzelni. Kérdés mennyire vagy jóban a nővérrel,mennyire menne ebbe bele,mennyire szereti a szereplést a barátnőd,mennyire lepődne meg és igent mondana-e,bár sztem nincs aki erre a helyzetre nemet mond.. legfeljebb később,ha már nincsenek nézők:D
2020. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem klisés, hanem parasztság. Az a nap a páré, tök mindegy, hogy 5 percre nem az övék a rivaldafény, akkor is ott lesz a feszkó egész végig, meg utána már nem velük foglalkoznak. Amúgy is minek kell Oscar-gálát csinálni egy eljegyzésből meg publikum elé vinni... arra pont jó lesz az esküvő.
2020. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illetlen, olcsó, klisés húzás. A föld alá sűllyedtem volna szégyenemben, ha a férjem így kérte volna meg a kezem. Meg úgy alapból a nyilvános helyen való lánykéréstől is. De mivel ismer engem és ő is hasonlóan vélekedik erről, nem tett ilyet, hanem szépen ketten egymás közt lebonyolítottuk az eljegyzést, majd a családtagokat telefonon értesítettük a tényről. De ezek mi vagyunk. Azt neked kell tudni, hogy a párod örülne-e ilyesminek. Van aki nem bánja, sőt örül neki. Viszont ezt mindenképpen egyeztetni kell a párral, akinek az esküvőjét kiszemelted. Anélkül hatalmas taplóság. Azt semmiképpen nem ajánlom. Még akkor is lehet, hogy rossz szájízzel mennek bele, mert nem akarnak udvariatlannak tűnni a visszautasítással. Szóval nem erőltetném. A mienken senki nem mert volna bepróbálkozni random meglepetés lánykéréssel, de ha előzetesen engedélyt kért volna rá valaki, akkor nem kapott volna, az biztos. A dátumból ítélve már nem aktuális a dolog, így a válaszom csak általánosságban vonatkozik az ilyen szituációkra.
2020. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!