Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Húgomat rá akarják beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgomat rá akarják beszélni a szülők kényszeríteni egy szar házasságba, és én meg vagyok a "hülye", mert én melegként nem tudhatok semmit?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem kiakasztó? Az én húgom, és egy katasztrófális kapcsolatban él, na most házasodni akarnak, én meg ellenkezek ezerrel, na anyámnak két nagy érve van, az egyik, hogy végül is neki is max összesen 8-10 szép éve volt a házasságból, tehát szerinte nincs baj azzal, ha egy házasság eleve szar, a másik meg hogy én meleg vagyok, szóval én erről úgyse tudhatok semmit.


Azért megálljunk már, azt csak látom, milyen egy párkapcsolat.


Na meg a kedvencem, amikor ilyenekkel jönnek. Ilyen alapon, akkor a tüdőgyógyász se pofázzon semmmit a cigaretta veszélyeiről és a tüdőrák lehetőségéről, ha csak nem kemény dohányos! Nem? Most ez egy hülye példa, d elényeg h abszurd amit mond sztem.


Most nem ugyan az elvi síkon? Tiszta horror. Nem vagyok házas, de kapcsolatot azért talán még tudok értékelni.

Az ész megáll.


A lényeg:


Ti is belemennétek egy eleve szarban levő kapcsolattal egy házasságba, csak azért, hogy nehogy együedül maradjatok? Ennyire ijesztő a singliség a tuti szarral szemben ???


2010. aug. 7. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha az ő döntésük, hagyd rájuk.
2010. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem anyagi vonzat miatt akarják,hogy házasodjon?am meg szerintem,hiába vagy meleg,ugyanúgy látod a jó és rossz dolgokat,és meg is tudod különböztetni őket.
2010. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
jó csak hátszar látni, hogy a húgom meg minden nap idegbeteg
2010. aug. 7. 20:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj a húgoddal négyszemközt... Az talán segíthet. Elhiszem hogy rossz látni, de sajnos nem angyon tudsz tenni semmit se, hisz a saját életét rontja el ha halgat a szülőkre.
2010. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéled meg a hugoddal? Ha mindennap idegbeteg, nem hiszem, hogy boldog lenne. Azért házasodni, hogy legyen kitől elválni? Hol él anyud meg a hugod, a múlt század elején? Házasságot szerelemből kötnek az emberek, sőt az élettársi kapcsolatot is az érzelmek tartják össze. Előttetek akkor már van egy rossz házasságra példa, miért kell másnak is belelépni ugyanabba a sz@rkupacba? Azért, mert anyukátoknak nem volt boldog a házassága, szenvedjen a lánya is? Pont arra kellene törekednie, hogy az ő élete jobb legyen!!!

Nem és nem értem az ilyen szülőket!!!

2010. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki a húgod mellet és igenis szólaj fel az esküvő ellen. Anyukád véleménye meg nem számít az ő élete boldogtalan tehát legyen másé is az.
2010. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

úristen ezek beteg szülők, már nem azért. attól, hogy neki szar volt a házassága, miért kívánja azt, hogy a gyerekének is az legyen?! ilyet, istenem..

ne hagyd hogy rábeszélje! semmiképp se.

2010. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a tesóddal, és ha ő azt mondja, hogy NEM AKARJA, akkor mondd meg neki, hogy álljon a sarkára, és ne hagyja magát befolyásolni. Ismertem valakit, aki szülői kényszerre házasodott, de előre megmondta, hogy pár hónap múlva úgyis elválnak, csak muszáj a családnak megadni a látszatot valamiért, részleteket nem tudok.

Nagyon fontos tényező viszont, hogy szeretem-e a másikat, ha nem, és mégis kényszerítenek, az oltárnál is képes lennék nemet mondani, csak hogy megkapják a színjátékot, de essenek jól pofára.

2010. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd rá az ő döntése,ha őt rálehet beszélni akkor veszett fejsze nyele meg is érdemli,majd szül két babát,tart két szeretőt,lesz egy hosszú válópere,lelkisérült gyerekei,szarrá ment élete.
2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy a szüleid azért eröltetik,mert nem akarják h boldog kapcsolata legyen,mert neki se adatott meg,dögöljön meg a szomszéd tehene effektus.
2010. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!