Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanácsot kérnék a homokszóráshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék a homokszóráshoz?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek/ Vagy lesz valakinek az esküvőjén homokszórás? Van valami ötletetek, hogy milyen edénybe lehetne tölteni, hogy utána el lehessen szépen rakni otthon? Esetleg kell valamit önteni a homokra, hogy ne rázódjon össze??
2010. aug. 11. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
ne haragudj, de ez engem a szórásos-hamvasztásos temetésekre emlékeztet...
2010. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Hova akarod szórni és miért?

Ilyenről még nem hallottam. Csak rizsről.

2010. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Rizst szoktak szórni esküvön..,homokot soha!!!
2010. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem LESZ! :) 3 HÉT MÚLVA :)

Nagyon sokáig kerestem én is a megfelelő kis vázát. Sem az IKEÁban, sem máshol látott vázák nem voltak megfelelők. Mert ugye egyrészt pici kell, de viszonylag "tág torkú", hgoy önteni lehessen rendesen, és ugyanakkor valami szép formájú.

A végén 100 forintos boltban találtam meg a vázát :) magam sem hittem volna :) annyi hogy a Tesco-ban venni kellett hozzá kis átlátszó műanyag tölcsért, mert azért a "torka" nem túl tág. És pezsgőspohárból fogjuk beleönteni a homokot ;) ehhez meg nagyon kecses és nagyon vékony szájú poharak kellenek :)

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Akik nem ismerik, azoknak: homokceremóniának hívják, és nekünk azért lesz, mert szabadtéri az esküvő és nem akartuk, hogy a szél elfújja a gyertyákat gyertyázás közben.


itt van róla részletesebben: [link]

2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekünk is szabadtéri esküvőnk lesz, ezért szeretném én is a homokszórást.


Milyen színű homokot fogtok szórni???

2010. aug. 11. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam róla, de jó ötlet.

Kár, hogy már volt esküvőm, tuti, hogy csinálnék ilyet!!

2010. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!