Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bár lehet nem ide tartozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár lehet nem ide tartozik, kérhetnék tanácsot válság ügyben?

Figyelt kérdés
túl hamar lánykérés, összeköltözés, szürke hétköznapok, kiürült a kapcsolatunk, és eltávolodtam. Érzem, hogy bnem akarom veszni hagyni a dolgokat, ahhoz túl jó volt. a terapeuta pár külön töltött éjszakát javasolt és sok randikat, új eseményeket, helyszíneket. tudnátok pár ötletet adni nekünk?
2011. márc. 14. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás, a lelkek üresek, mint egy léggömb. Beszedhetsz mindenféle ízfokozót, de megunod végül az összest. Nem reménykedj mindenféle trükkökben, a lelki űr megmarad .
2011. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted arra, hogy mit csináljatok együtt? Azt nektek kell tudni, hogy mi érdekel titeket. Pl. mit csináltatok amikor még csak randiztatok?


(Az első válaszolónak meg mi baja van?! Oo )

2011. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszakunk, és mi feldobtuk, közös vacsi, mozi, nagy séták, biciklizések, nagy beszélgetések, romantikázás, hétvégék együtt. Ha túl üres, akkor lehet néhány nap külön, esetleg egy hét és utána randizgatni, felszítani a régi tűzet:) Ha szereted akkor működik most is:) Nekünk működött és most még jobban szeretem mint valaha:) Szerintem újdonság kell a hétköznapokba:)Sok sikert!
2011. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiket régebben együtt élveztetek csinálni csináljátok azokat.

Az is lehet, hogy nem ti vagytok egykmásnak az igaziak. Azt is el lehet fogadni, és változtatni a helyzeten.

Minden kapcsolat laposodik, de nem kell ez legyen hamar, hanem súlyos évek után, attól az még jó kapcsolat marad. Ha túl korán történik ez, akkor lehet partnerváltás kell. Úgy is korán, hogy esetleg fiatalok vagytok még nagyon. Vagy együtt nem túl régóta.

2011. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
szerintem legyetek néha egymás NÉLKÜL. nekünk beválik már 8 éve. néha elmegyek az apukámmal, kollégákkal vagy a tesómmal pár napra, hosszúhétvégézni, és akkor olyan jó hazajönni :) újra úgy várom mindig, hogy találkozzunk mint ez elején :)
2011. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. márc. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!