Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baba miatt házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba miatt házasodni?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk a barátommal, 3 és fél éve vagyunk együtt. 4-5 év múlva terveztük volna az esküvőt, de teherbe estem (most 8 hetes terhes vagyok). A baba miatt most ősszel úgy gondoltuk, hogy összeházasodunk. Az egyetlen gond az, hogy félek, nem lesz-e ennek rossz vége, hogy ilyen fiatalok vagyunk meg minden....mit gondoltok?
2010. aug. 26. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én 22 évesen szültem meg a babánkat, és nem akartam előtte esküvőt, pedig felvetette.

aztán már megvolt a baba, amikor visszatértünk a témára, nem akartam a baba miatt, vagy hogy emiatt úgy érzze, hogyy ez neki kötelessége.

de ha úgy érzitek, hogy szeretnétek miért -ne?

2010. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok(mire babánk lesz,betöltöm a 21.et)

Mi is gondolkodtunk még a baba tervezése előtt az esküvőn,csak a pénz nem jött össze rá,mert vannak,akiket meg kell hívni,mert illik meg ilyesmi,bár én ennek nem vagyok a híve.

Úgy egyeztünk meg,hogy ha megint csinos leszek és újra jó lesz rám a menyasszonyi ruhám(azt megvettük,a terhesség előtt picit nagy is volt) akkor összeházasodunk.Ez inkább az én elvem volt,hogy miután "visszafogytam"

Szerintem nem lenne baj a fiatalsággal,biztos szeretitek is egymást!

2010. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket:) nem tudom melyik válaszoló volt, de szerencsére nekem nem kell se attól félnem, hogy verni fog a párom, se attól, hogy majd pénztáros leszek ő meg valami segédmunkás (diplomások vagyunk mindketten). A többieknek köszi a biztatást!:)
2010. aug. 28. 22:29
 14/15 anonim válasza:
Szerintem előbb kellett volna gondolkozni. A házasságotok nem egy kiforrt, természetes döntés lesz, hanem a körülmények által siettetett. Ha később gondok lesznek, erre fogjátok visszavezetni.
2010. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22 évesen az ember már nem gyerek.

A sógornőm éppen ennyi (sem volt még :), amikor szült...

Csak most gondolkodom...

Szóval, ha már ennyi ideje együtt vagytok, akkor kizárt, hogy csak a baba miatt lenne esküvő!

Szerintem (és ezt csak halkan súgom meg Neked) mindenképpen házasodjatok össze, mert kiráz a hideg attól a hozzáállástól, hogy minek összeházasodni!

Hát kérem, azért, mert normális családban elkerülhettek számos olyan bürokratikus helyzetet, amitől majd pár hónapos terhesen égnek áll a hajad.

Ha szeretitek egymást, tessék ezt felvállalni, és nem a "semmilyen együttélősdit" választani! Ez is az érett felnőttség része.

Minden nő férjhez akar menni, még ha tagadja is... Sajnálom, nekem ez a véleményem!

Szóval, húzzatok bele, Te pedig minden másodpercét élvezd a terhességnek, mert elszáll egy pillanat alatt!

SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!

28 hetes km.

2011. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!