Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az esküvőnkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az esküvőnkkel? Halasszuk el harmadjára is (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tavaly, illetve idei időpontunkat is halasztani kényszerültünk, mert jönnek vendégeink külföldről is, szeretnénk, ha minden számunkra fontos ember velünk lenne a nagy napon. Mostanra ez lehetővé vált, így minden adott lenne, hogy végre a 3. időpontban, augusztusban összeházasodjunk. Év eleje óta edzek naponta, van úgy, hogy akár 2-szer is, hogy tökéletes formában legyek az esküvőnk napján, ugyanis egy elég extravagáns ruhát választottam, aminek tökéletesen kell állnia rajtam. Szombaton viszont balesetet szenvedtem, eltörtem a bal lábam, ami 6 hétig gipszben van, pont az esküvőnk napja előtt 1 nappal veszik le, ha minden jól megy. Addig nem tudjuk gyakorolni a tánckoreográfiánkat sem, és ki tudja másnap mennyire tudom terhelni, így én mindenképp az újbóli halasztás mellett döntenék. A párom viszont azon az állásponton van, hogy mostmár ne halasszunk tovább, ősszel megint jön a 4. hullám, lehet, hogy akkor megint nem jöhetnének a külföldről a vendégeink.

2021. júl. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
26 perces lesz, a szoksásos zenéket és táncokat direkt kerüljük, külföldről inspirálódtam, illetve saját ötleteket vázoltam a tanárunknak, nagyon egyedi lett, szerintem imádni fogják a vendégeink. Mert senki nem használhatja telefonját, kizárólag a fotósok és videósok csinálnak felvételeket, így biztosan mindenről lesz sok anyag.
2021. júl. 12. 11:23
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Fu hát szerinted imádni fogják, de a többségnek az ilyen rettenet unalmas és kínos, de hát te tudod.
2021. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lazulj le. Most tudatosítsd magadban, hogy nem úgy fognak történni a dolgok ahogy eltervezted. Ez 100%. Tudod "murphy törvénye".

Én simán választanék egy másik ruhát és élvezném a napot, lesz ahogy lesz.

Vagy ha tényleg ennyire ragaszkodsz a felszínes dolgokhoz, akkor házasodjatok össze most két tanúval, aztán a fogadást megtartjátok később. A pasi el akar venni, de te nem úgy tűnik, hogy nagyon hozzá akarsz menni. Azért ha valaki már harmadszor halasztja az esküvőjét, annak megvan a maga üzenete. Még akkor is, ha valóban csak a véletlenek szerencsétlen összjátéka miatt alakult így.

2021. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

12-es adom. Mindenki a kaját fogja már várni, meg hogy leverhessen egy italt a rég nem látott ismerőssel. Szerintem kevésbé fogja érdekelni a népet a külföldi fancy inspiráció.

Telót miért nem használhatnak? Dolgozatot írnak? Szerintem egy esküvő legyen felhőtlen és laza mind a házasulandó felek, család, vendégek számára. Értem, stresszes a szervezés nyilván, de ez már kicsit túlzás véleményem szerint.

2021. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen csak nyilván nem fogja senki se bevallani, hogy felesleges az egész. Legyen kaja, zene, mindenki szórakozzon ahogy akar én ezt gondolom. Én nagyon unom és röhejesnek tartom mikor esküvőn ilyeneket csinálnak mondjuk én a vőfély műsorait is gyűlölöm. 😅
2021. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%

fel oras tanc es senki nem hasznalhatja a telojat?! na ne szorakozz, kezdem azt hinni, hogy te csak trollkodsz..

ha van is ilyen musor, az max 10-15 perc szokott lenni, del orat mindenki halalra fog unni es alig varja, h vege legyen. az meg vicc, hogy MEGTILTOD, hogy fotozzanak..

2021. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Arra is lesz külön ember, hogy figyelje ki mobilozik és kivegye a kezéből? Nagyon túltolod. Nagyon. Nem csodálkoznék, ha a csávó ezek után beintene, hogy akkor menj hozzá a ruhádhoz, ha az annyival fontosabb, mint ő.
2021. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg tudod mikor adnám oda a telefonom bárkinek is csak mert vérszemet kap. Nem fotóznék telefonnal nem is szoktam! De történhet bármilyen baj míg nincs az ember otthon. Én 1 hete pl hirtelen lettem rosszul és szinte elájultam, úgy telefonáltam a mentőknek majd a férjemnek.
2021. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
A ruhámat már megvettük, drága volt, ráadásul első látásra szerelem volt, így biztosan marad. Életemben először kockás hasam van, félek, hogy a 6 hét mozgáshiány (bár kézisúlyzóval azért igyekszem szombat óta is edzeni) miatt picit visszahízok. Egyelőre szigorítottunk az étrendemen az edzőmmel, remélem meg tudom őrizni a formámat. Fontos az esküvő, bosszantó, hogy ennyiszer halasztani kell(ett), de nem múlik azon már semmi, hogy idén vagy jövőre házasodunk össze, ugyanannyira szeretjük egymást lassan 6 éve.
2021. júl. 12. 11:34
 20/65 A kérdező kommentje:
Megírtuk a meghívó mellé, hogy nem szeretnénk, ha bárki is használná a telefonját, mindenki tartson digitális detoxot ezen a napon, élvezze a programokat, a nagy napunkat, ne fotózással, videózással, telefonnyomkodással töltse az idejét. Engem ez sok esküvőn zavart már, tiszteletlenségnek tartom. Bízom annyira a vendégeinkben, hogy tiszteletben tartják a kérésünket, nyilván senki mellé nem tudunk ellenőrt állítani.
2021. júl. 12. 11:36
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!