Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az esküvőnkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az esküvőnkkel? Halasszuk el harmadjára is (részletek lenn)?

Figyelt kérdés
Tavaly, illetve idei időpontunkat is halasztani kényszerültünk, mert jönnek vendégeink külföldről is, szeretnénk, ha minden számunkra fontos ember velünk lenne a nagy napon. Mostanra ez lehetővé vált, így minden adott lenne, hogy végre a 3. időpontban, augusztusban összeházasodjunk. Év eleje óta edzek naponta, van úgy, hogy akár 2-szer is, hogy tökéletes formában legyek az esküvőnk napján, ugyanis egy elég extravagáns ruhát választottam, aminek tökéletesen kell állnia rajtam. Szombaton viszont balesetet szenvedtem, eltörtem a bal lábam, ami 6 hétig gipszben van, pont az esküvőnk napja előtt 1 nappal veszik le, ha minden jól megy. Addig nem tudjuk gyakorolni a tánckoreográfiánkat sem, és ki tudja másnap mennyire tudom terhelni, így én mindenképp az újbóli halasztás mellett döntenék. A párom viszont azon az állásponton van, hogy mostmár ne halasszunk tovább, ősszel megint jön a 4. hullám, lehet, hogy akkor megint nem jöhetnének a külföldről a vendégeink.

2021. júl. 12. 10:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
94%

" Számunkra fontos emberek ott legyenek a nagy napon" te egy egoista, társaság középpontjában akarsz tundokolni. Írd már le hogy telik egy napod vagy kettő napod.

Hajrá!

2021. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te már eldöntötted, hogy el akarod halasztani, úgyhogy igen, halasszátok el. Én, mint egy névtelen, tök ismeretlen ember, áldásom adom az elhalasztásra. (Sose értettem, miért kell ilyet az interneten tök ismeretlenektől megkérdezni. Ha mindenki azt mondja, hogy neked van igazad, akkor megmutatod a párodnak, hogy nézd, az ismeretlen emberek az internetről velem értettek egyet? Ha meg nem, akkor reménykedsz, hogy nem találja meg? Ha még a vendégeket kérdeznéd, megérteném, de hogy a névtelen emberek véleménye miért számít...)
2021. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok a táncot, helyette énekeljetek egy kÖzös pár perces dalt. A fél órás tánc eleve gázul hangzik.

Egy újabb halasztás nagyon komolytalan.

2021. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Úg fogtok járni, mint a mesében a farjast kiáltó kisfiú. Még egy halasztás, és senki nem fog elmenni, mert már nem hiszik el, hogy valaha is sor kerül az esküvőre.
2021. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsétlen párod... ha van esze, lelép. :(


Ez CSAK RÓLAD szól, hogy megmutathasd, milyen nagymenő vagy. Tudod, covid alatt is lehetett esküdni, szűk családi körben simán, csak ugye az neked nem jó. Röhej.

2021. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem az a baj, hogy valaki ilyen esküvőt szervez, mert biztos sokan vannak, akiknek ez az álmuk, bár én személy szerint nagyon idegenkedem az ilyen fajta esküvőktől. Megmondom őszintén, ha mocskos gazdag lennék, én is hasonlót szerveztem volna. Na de az, hogy valaki harmadjára mondaná le a saját esküvőjét ilyen indokok miatt, az már gáz. Még a járvány sem ok, mert össze lehet házasodni két tanúval is. Akik össze akarnak házasodni, azok kompromisszumot kötnek, mert fontosabb maga a házasság, minthogy XY ott legyen.
2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha az esküvő után vennék le a gipszet, még akkor is megtartanám. Tudod mi a házasság lényege? Vállalni a másikat jóba és rosszban.
2021. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a házasságkötés a lényeg, nem az, hogy gipszben vagyok-e meg hogy vajon tökéletesen áll-e rajtam az "álomruha". Letojnám magasról, ha nem lenne táncunk. Majdnem fél órás koreográfiát írtál: szerintem a násznép is örülhet, hogy megkíméled őket ettől, baromi unalmas nézni egy ilyen műsort. Még 10 perc is sokszor sok és erőltetett.

Gondolom gipsz meg még soha nem volt rajtad. Mert nem úgy van, hogy leveszik és szaladsz. Konkrétan nem vagy alig fogod tudni még napokig mozgatni azt a végtagot, hiszen 6 hétig nem mozgattad. Szóval táncika és a hasi kockák száma helyett én inkább azt mérlegelném, hogy sántítva vagy segítséggel (bot, kísérő) bevállalnám-e az esküvőt.

2021. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait, beszéltem legjobb barátnőm nővérével, aki gyógytornász, ő adta meg a végső löketet ahhoz, hogy végül a halasztás mellett döntsek. Itthon mindent igyekszem megcsinálni,gurulós székkel megyek a lakásban mindenfele, így tudok itthon főzni is, hogy megemeltem az ülés magasságát. Nem tudnék hetekig feküdni, az is nehéz, hogy lakáson kívül csak mankóval tudok közlekedni.
2021. júl. 13. 13:58
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon figyelembe vetted az itteni válaszokat. :D
2021. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!