Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt életed legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legjobb lagzija?

Figyelt kérdés
Mitől érezted ott jobban magad, mint más lagzikon? Annak is nagyon örülök, ha bővebben mesélsz róla! (Bármit, ami tetszett, akár helyszín, létszám, menü stb.)

2021. júl. 14. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A miénket imádtam a legjobban. :)

Nem csak, mert rólunk szólt. Szerintem egyszerű volt, lényegretörő, romantikus, de nem csöpögős, hagyománytisztelő. Sok éve volt, mégis mai napig kiemelik nekünk a vendégek, hogy mennyire imádták, finom volt az étel. Kérdezik, hogy nem akarjuk megint megtartani?! :)

2021. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A 70-es években voltam egy falusi lagzin. Két szomszédos faluból valók voltak a házasulandók, ezért mind a két faluban volt ünneplés, ingáztunk a két falu között már reggeltől, esküvő után meg egy nagy sátorban volt a lagzi, igazi falusi lakodalmas ennivalókkal. Bevittek egy kamrába, ott több polcon voltak a házi sütemények, torták, grillázs remekművek. Pesti lányként ezek nekem hatalmas élmények voltak, még soha nem láttam ilyen lagzit, mondjuk ez volt az első amin részt vettem, lehet ezért is.
2022. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!