Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire kínos lemondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos lemondani az esküvőt 30 nappal előtte?

Figyelt kérdés

Májusban - többek között szüleim nyomására - el kezdtük szervezni az esküvőnket. Kezdetben még nem is volt vészes, úgy voltam vele, hogy legalább nem a kocsmából kell összevakarnom a majdani férjemet, az exemmel ellentétben.


Ahogy közeledik a dátum, egyre feszélyezettebben érzem magam, egyáltalán nem tesz boldoggá a szervezés, főleg az anyós magánakciói miatt. (Kb. mindenbe beleszól, pl. újraterveztette velem az ültetési rendet, mert neki nem tetszik, a sütiket is ő akarja megmondani, hogy milyen legyen. Holnapra házimunkának álcázott családi összejövetelt szervezett, ha rágondolok, rosszul leszek.)


A vőlegény abszolút nem olyan, mint álmaimban, nem tud kiállni magáért, végtelenül zsugori, tulajdonképpen a szex sem jó vele igazán. Odáig jutottam, hogy a héten már magamtól mentem céges kiküldetésre az ország másik felébe, hogy ne kelljen itthon lenni.


Tudom, hogy ciki, de egyszerűen nem merek előállni azzal, hogy fújjuk le a nagy haccacárét, pedig ehhez lenne kedvem. Jól gondolom, hogy erőt kellene vennem magamon és megmondani mindezt?



2021. júl. 24. 11:05
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény? :-)
2021. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!