Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mennyi nászajándékot illik adni?

Figyelt kérdés

Holnap hivatalos vagyok egy esküvőre.

A lány aki elhívott, jóban vagyunk, nem közeli barátnőm, néha szoktunk találkozni, előző munkahelyemen volt gyakornok nálunk, ott barátkoztunk össze.

Kicsit meg is lepett, hogy elhívott, mert nem állunk olyan közel egymáshoz.

A lényeg, hogy az esküvő előtt 4 héttel szólt, kb 2 hete kaptam a meghívót is, így, hogy eléggé utolsó pillanatban szólt és nem is kalkuláltam bele a kiadásaimban, nem tudok annyit adni, amennyit szívem szerint szeretnék.


Barátommal is nemrég szakítottunk, ráadásul nem is lesz kísérőm sem :/

Szállást is kapok majd egyébként a nyaralójukban.

Kevés lenne 15.000 Ft szerintetek?



2021. júl. 30. 14:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek borzasztó volt... Nagyon bánom, hogy nme kértem meg egyik haverom sem, hogy jöjjön velem, nem éreztem magam jól, megbántam, hogy mentem..nem ajánlom senkinek, hogy úgy menjen lagziba, hogy a páron kívül senkit se ismer 😀😀 nem is adtam csak egy tizest végül 😅😅😅😅
2021. aug. 26. 10:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mentem volna, ha az ég a földdel összeszakadt volna akkor se. Elpocsékoltad az időt, e helyett csinálhattál volna valami jót is :) Na de most már mind1 :)
2021. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen... Leghátsó asztal legutolsó széken ültem 😀😀
2021. aug. 26. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!