Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az anyukátok egész esküvőtök alatt nem érezné jól magát?

Figyelt kérdés
Az esküvőmön fájt a feje (állítólag). Kérdeztem, hogy van-e más baj, azt mondta, nincs. Az esküvőszervezőm akart neki adni fájdalomcsillapítót, de anya nem fogadta el, azt mondta, hogy nem kell neki (amúgy nincs baja a fájdalomcsillapítókkal, szokott szedni). Nem táncolt egyáltalán, egész lagzi alatt végig a székben ült, a vendégekhez oda sem ment. Volt olyan rész, ahol a megy a gőzösre mindenki táncolt, egy hosszú sort alkottunk olyan 60 emberrel. Csak anya ült, még a férjem 80 éves nagyszülei is részt vettek benne. Nekem az nagyon kínos volt és rosszul esett. Éjjel ő volt az elsők között, aki menni akart. Nem kívánt nekem semmi jót az esküvőmre, esküvői ajándékot se kaptam (jó tudom, nincs sok pénze, de örültem volna akár egy hajszaritonak is vagy egy ágyhuzatnak - mondtam most hirtelen 2 példát). Semmi olyat nem mondott hogy büszke rám, vagy én vagyok a legszebb menyasszony vagy sok boldogságot kíván. Semmi megható pillanat nem volt. Úgy viselkedett, mint a többi vendég (vagy úgy sem, mert nem is táncolt). Menyecsketáncnál szinte úgy kellett őt odatolni, nem bírtam már ki, megmondtam "a számára kötelező" tánc közben kicsit erényesebben, mennyire rossz, hogy így viselkedik. Besértődött, ott hagyott a táncparkett közepén és a menyecsketáncra se dobott be semmit. Mondjuk azt tudom, hogy nem is akart, mert hogy neki nincs pénze. Utólag mikor felemlítem, milyen rosszul esett, az a válasza, hogy jaj már... Ez amúgy normális és én fújom fel vagy ennek tényleg nem így kellene lennie? Nekem nagyon rosszul esett. Még máig rossz visszagondolni az esküvőmre ez miatt. És még utólag sem érti, hogy megbántott ezzel. Vagy én vagyok túl érzékeny?

2021. aug. 4. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem érthető, hogy rosszul esett, elég furcsán viselkedett.
2021. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Jogos a sérelmed és a megbántottságod. Erőt kellett volna magán venni és Melletted lett volna a helye. Valami miatt Ő bizonyára nem örült ennek a házasságnak.
2021. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Hát nekem hányingerem van az összes ilyen megy a gőzősre való idétlen illegetés billegetéstől,az idióta lagzis zenéktől stb stb. Szval én is így viskednék, bár én enyhén aspergeres vagyok. Te ismered anyukád h szeret e lagziba járni, illetve mennyire szeret emberek között lenni. Am amikor engem esküvőre hívtak, már az is egy kiadás volt hogy egyáltalán valami oda illő ruhába elmenjek, ha nem túl sok pénze van, lehet a ruháját is éppen hogy csak meg tudta oldani,és ajándékra nem maradt. Plusz ha rám még rám is szólnának h látszólag legyen jobb kedvem, az még jobban frusztrálna.
2021. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A férjem nagyszerű családszerető ember. Jó családból származik, úgyhogy az nem lehet ok. Azt se tudom, ezek után hogy viselkedjek vele. Ti úgy viselkednétek, mint bármikor előtte? Úgy érzem, most egy falat állítottam magunk közé.
2021. aug. 4. 14:08
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as igen, szeret emberek közé járni. Amúgy egy nyitott ember. Nem vagyok materialista, az a gondom, hogy a lánya vagyok és oké, ha nem szeretne esetleg esküvőkre járni, attól még kívánhatott volna nekem anyaként boldogságot vagy mit tudjam én. Amúgy DJ volt és kívánhatott volna magának bármi számot, amit ő szeret.
2021. aug. 4. 14:11
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja és nem vett semmi ruhát esküvőre magának, semmi kiadása nem volt. Abban jött amit épp otthon talált. De nekem az mindegy is volt.
2021. aug. 4. 14:12
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

3as vagyok, az jutott eszembe esetleg, hogy lehet amiatt volt frusztrált mert a férjed családja jómódú, ő meg gondolom nem tudott bele adni az esküvőbe,és szégyellte magát.

Am barátnőm esküvőjéről egyszer én is eljöttem hamar, de nem azért mert meg akartam volna sérteni, egyszerűen csak olyan szakaszát éltem az életemnek, hogy nem bírtam mások társaságában lenni, szégyelltem magam, mert egy betegség megkeserítette az életem, de attól még örültem a boldogságának, csak nem bírtam ott maradni a lagzin.

2021. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogosan érzed magad megbántva. Hiába nem mondja, szerintem is a pénz lehet a dologban, szégyelli magát és rosszul kommunikálja le.
2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Örömanyaként, akár tetszik, akár nem, fel kellett volna venni a pléhpofát és mosolyogni, táncolni, gratulálni, vendégekkel csevegni. Ez a gyerekének eddigi legfontosabb, legszebb napja. Önző és csúnya dolog volt, amit művelt, akármiért is tette. Nem tudnék ezek után ugyanúgy ránézni.
2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom amúgy a pénz résszel. Még esküvő előtt mondta, hogy menyecsketáncnál nem tud bedobni sokat, mondtam, nem baj. Nem érdekelt engem,erről a részről ismer. Engem főleg a lelki, anya-lánya rész tett volna boldoggá, nem az ajándék. De az sajnos elmaradt. Meg örültem volna ha jól érezte volna magát. Az boldoggá tett volna. Direkt DJ-t rendeltünk, hogy mindenki arra táncoljon, amit szeret.
2021. aug. 4. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!