Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noro2 kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy leány/legény búcsúra strippert hívnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez elfogadott dolog, vagy esetleg sértő a leendő pároddal szemben? Mit gondoltok erről?

2021. dec. 6. 18:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
24%
Igen biztos van. Nálam tapasztalat,hiába én vagyok a szervező a vőlegény haverjai akik felkérnek....a vőlegény ahogy az esküvőn is arra törekszik,hogy a haverok jól érezzék magukat. Pl egy péntek déltől vasárnap délig bulin, szombat "reggel" már a vőlegény a főnökön. Hozzak valahonnan reggelit ebédet gyógyszert sört... A legénybúcsún ott vannak a leendő felesége rokonai is. - Legfurább szokás az ara fivére hozza a művésznőt. de ezt leszámítva - előttük viselkedik a vőlegény. Ja volt már,hogy az após jelölt is ott volt a legénybúcsún.Acművésznő meg éjféltől dolgozott egy night klubban, tízre lett volna a buliban,meg is érkezett a haverok szóltak,hogy jó lenne ha a lány apja nem találkozna vele, úgyhogy a műsor elmaradt.
2021. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó 2 választ más kérdéshez írtam,de ide is illenek.
2021. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem feltétlenül baj, ha egy (fiatal) férfinak igénye van vetkőzős lányokra meg pénzért szexelő, hát mondjuk ki, qrvákra, DE az ilyen igényű férfiak mi a fenének akarnak megházasodni???

Nyilván egy nő + vetkőzős fiú esetében ugyanígy gondolom.

N30

2021. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem tűrnék ilyet. Szerintem szánalmas. Egy épkézláb férfi nem szorul arra, hogy pénzért megvegye egy nő testét, mert tud hódítani. Soha nem lennék egy olyan nyomival, akinek fizetnie kell egy vetkőzésért.

Szóval nekem főleg ilyen etikai kifogásaim vannak, nem tudnék egyenrangú félként tekinteni valakire, akki annyira hímsoviniszta, hogy áruként tekint a női testre. Bocs, ehhez túl feminista vagyok.

Ha fél attól, hogy nem akar egész életében csak egy nővel lenni ezután, akkor én a többes szexben is benne vagyok, vagy előre megbeszélt "félrelépésben" is akár (bár az nem esne jól), de soha nem lennék olyannal, aki nem tiszteli a nőket (igen, ebbe a krvák is beletartoznak).

2021. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Elég proli szokás. Arról nem is beszélve, hogy a meghívott hölgy nem csak táncolni szokott a vőlegénynek. 😀
2021. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%

14es mindent leirt

Ez pont igy van

2021. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon tetszik, hogy művésznőnek hívjátok a ribit😁
2021. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 peca1000 ***** válasza:
9%

Nálunk a haverok lepték meg a vőlegényt egy ilyen hölggyel. Mikor becsöngetett, és ajtót nyitottam, ott állt velem szemben a szomszédasszony.


Nagyott nézett mindenki, hogy ismerjük egymást.


Előadta a műsort, teljesen levetkőzött, megmaszíroztuk tánc közben a mellét, szorosan átölelve mindenki táncolt vele, a vőlegény is.


Szex nem volt, az nem fizették ki a haverok, meg a vőlegény sem akarta megcsalni az asszonyt.


És ennyi

2021. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon tetszik, hogy művésznőnek hívjátok a ribit"


Nálunk az ofő hívta művésznőnek azokat, akiket mások hülyepitsának hívtak volna.

2021. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj, ez olyan dolog, hogy kinek mi fér bele. Egyeseknek a nyitott kapcsolat is működőképes, hát egészségükre.
2021. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!