Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noro2 kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy leány/legény búcsúra strippert hívnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez elfogadott dolog, vagy esetleg sértő a leendő pároddal szemben? Mit gondoltok erről?

2021. dec. 6. 18:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
18as nekem ez gáz amit leírtál....
2021. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
17-19 én írtam a "művésznő "szót lehet lemaradt de a " " jel-ben művésznő. Megkapták az ügyfeleim jogy prolik,ám legyen,de mindig egy fokkal szebb szó mint a k'va vagy pr*sti.
2021. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Különben van kis tévedés de mivel leírom le leszek pontozva.

2v 3 féle meglepetés hölgy van. Van olyan aki főállásban elitebb night clubban táncol,ott ki is rúgnák ha lefeküdne a vendégekkel. Eljön egy testőrrel, aki kb egyszerre 4 átlagos bulizó férfit tud helyre tenni. A táncoslány nagyon szép, főleg fél homályban. Ő neki vannak "feltételei" pl milyen közel lehetnek a vendég pasik , zenéhez koreografált műsorral jön. Ő csak és kizárólag táncolni jön,ő irányítja a pasik kezét mit szabad és mit nem ha pasik keze eltéved először kedvesen leállítja 3 adszorra a testőr eltöri:).

Másik (két kategória) gyorsan letudja a táncot ami közben mászik a pasikra keresi a kuncsaftot. Náluk 1 orál vagy 1 aktus jar a müsorhoz. Nekik csak akkor éri meg ha mások igénybeveszik a szolgáltatásukat. A két kifejtett kategória közt 2-5x a különbség árban ahol nincs sex az a drágább:))

2021. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a kurvák fajtáit 😂😂😂😁
2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Taszító, gusztustalan szokás. Abban a pillanatban venném a kabátomat, mikor egy legénybúcsún, amin ott vagyok, megjelenne egy ilyen "művésznő".
2021. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
37%
Sok embernek pénze sincs rá, főleg vidéken.
2021. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A pártól függ. Én ízléstelennek tartom, és nem szeretem ezt a hozzáállást, hogy a házasság egy börtön és még utoljára éljük magunkat ki... és nagyon haragudnék, ha valamelyik "barátom" beállítana egy chippendale-táncossal (csak azért, mert az a szokás, vagy mert "leánybúcsú" van jeligével ő akar rá nyáladzani)... de ha egy másik párnak ez poén, és a menyasszony és a vőlegény is oké vele, akkor szívük joga.
2021. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#26. Vidéki árak sokkal alacsonyabbak ilyen téren is mint a Pestiek.Bár a minőség is lehet hogy gyengébb, szebb lányok Pestre járnak fel dolgozni.
2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%
Juj, nem mai kérdés, de én sajnálnám a vőlegényem, ha ilyet szerveznének neki, iszonyú erőltetettnek és cikinek tartjuk. :D (Lánybúcsún is a vetkőzős fiút!) Ismerik a barátai, meg alapból egy szolidabb társaság, nem hiszem, hogy ilyen helyzetbe hoznák. :)
2022. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Ott hivatalosak lehet meg meztelen pasit vagy not nezni :D
2022. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!