Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már rosszul sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már rosszul sikerült legény/lánybúcsúba? Mi volt az oka hogy rossz volt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Párom haverjának nemrég volt legénybúcsúja, de nem szervezte senki. Végül elmentek egy "kocsma túrára", de igazából kajálni voltak, mert megéheztek. Aztán ittak is. Elmentek egy sztriptíz bárba és olyan iszonyatos mennyiségű pénzt hagytak ott egy-egy italra és egy külön táncra a vőlegénynek, hogy teljesen meghalt a buli. A vőlegény szétcsapta magát, a többiek totál leégtek anyagilag, szóval elég szánalmas volt.
2018. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy haverom legénybúcsún jött rá, hogy még élni kéne, úgyhogy aznap este nem tudom hány prostit megdugott. A többiek meg csak röhögtek, biztatták. Valaki erről csinált felvételt, és még aznap elküldte a lánynak. Nem tudom ki volt, de az este végén megjelent csóri csaj és szakított vele... Elég kínos volt, mert csak ordítva veszekedtek. Mi le is léptünk. Nem éreztem jól magam, mert nem tartottam gerinces lépésnek ezt, még úgy se, ha meggondolta magát az esküvővel kapcsolatban.
2018. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Barátnőm leánybúcsúja sült el "rosszul".

Rengeteget készültünk rá, szerveztünk, figyelembe véve a habitusát is, hogy elég visszafogott típus, tehát nem is voltak durva feladatok.

Ehhez képest a legelején (árulj petrezselymet, semmi durva nincs benne csak ugye megszólítani embereket) kiborult, hogy ez mennyire megalázó és undorító szitu, amibe hoztuk, bőgött, minden baja volt, úgyhogy egyetlen feladatot sem csináltunk meg az összeállítottból, pedig rengeteg aranyossal készültünk.

Úgyhogy végül annyi volt, hogy beültünk a lefoglalt helyre és iszogattunk, beszélgettünk, buli se nagyon volt, mert ott meg nem volt túl táncos hangulat (bár nekünk ígérték a foglalásnál, hogy lesz).

Nem mondom azt, hogy életem legrosszabb estéje, de amennyit szerveztünk, ahhoz képest nem lett jó.

2018. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem párom mesélt... nem tudom, mennyire lehet a szó klasszikus értelmében legénybúcsúnak nevezni. Egy haverjáé volt, meghívta otthonra pár barátját. De a menyasszony is otthon volt, és egész végig azon hisztizett visítva, hogy elhanyagolja a vőlegény.

(amúgy azóta el is váltak... 1,5 évig bírták)

2018. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre legénybúcsún voltam, mert akik szervezték a búcsúkat, egy testvérpár, össze vissza kutyulták a címeket és többen rossz buliban kötöttek ki.

Ráadásul akinek el kellett volna hoznia a vőlegényt az annyira bepiált, hogy a konditerem címét is elfelejtette ahol a vőlegény még lazult egyet a buli előtt, az a szerencsétlen meg a buli helyét nem tudta, így elég nagy katyvasz lett. Főleg mert a telefonját meg valahol elhagyta, vagy valaki tréfából elvette, már nem tudom.


Végül aztán mindenki megtalálta a saját buli helyszínét de mivel 3 órát csúszott az egész és a mennyasszony is behisztizett így hamar véget ért, legalábbis a lányok bulija.

2018. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lánybúcsúm tök szar volt. Az én hibám volt, sajnos elkövettem azt a hülyeséget, hogy illendőségből meghívtam pár lányt, akik úgy igazán nem is voltak barátnők, csak elvoltam velük, és hogy néz már ki, hogy x csaját meghívom, de y-ét nem (a pasik voltak a baráti kör tagjai, csajok csak elvétve illeszkedtek be úgy igazán).

Na, pont ezek az utánfutók cseszték el a bulit. A húgom és a barátnőm rengeteget szervezkedett, de nekik semmi nem tetszett, fikáztak mindent, húzták a szájukat, így végül fél éjszaka mászkáltunk egyik helyről a másikra, hogy aztán 3 perc után mindenhol elmondják, hogy miért szar ott, ahol éppen vagyunk. Nyilván totál megölték a hangulatot, fél 3 körül hazamentek, akkor végre a 3 legjobb barátnőmmel beültem egy random kocsmába piálgatni és beszélgetni. Hát, mit mondjak, ez volt a "buli" legjobb része. Szóval aki jót akar magának, ne hívjon meg illendőségből senkit.

2018. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ismerősék legénybúcsúja.


Tök jól indult, előzetes pizzázás, normális mértékű ivászat, de aztán az egyik srác barátnője behisztizett, hogy egyedül van otthon, meg biztosan csalja a párja - no komment -, stb, azonnal menjen haza.

A papucs srác meg fülét-farkát behúzva haza is kullogott kb. 11-kor.

A többiek mentek tovább partizni, meg iszogatni, de azóta is téma ez az eset. Ciki, amúgy azóta az a pasi meg a leányzó is egybekeltek.

2018. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
3.: ne haragudj, de úgy tűnik, nem is ismertétek a baratnőtöket. Egy introvertaltnak ez rettentő sokkos és kényelmetlen feladat, amit ti aranyosnak gondoltok. Lehet, hogy sokat szervezkedtetek, de elszúrtátok.
2018. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
22%
Utolso: most honnan kellett volna tudniuk, hogy egy szobanoveny az ara es ennyi zokon esik majd neki? nyilvan nem a buli elbaszasa volt a cel..
2018. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8-9: ebbe majdnem belefutottak tavaly egy barátnőm lánybúcsúját szervezve... meg voltam hívva, bár elmenni nem tudtam sajnos, a szervezésben segítettem. Ott is nagyon introvertált volt a menyasszony, és szintén jöttek a petrezselymes, fiúktól pontot gyűjtögető, idegeneket leszólítós feladatok. Még én szóltam, hogy hahó, a menyasszony elég zárkózott, utálja az ilyesmit, nagyon kellemetlenül fogja magát érezni ezektől, úgyhogy legyenek inkább olyan feladatok, amiket a társaságon belül tud megcsinálni. Utána kapcsoltak, hogy hát igen, tényleg. De ha nem szólok, az a buli se sült volna el jól... az az alapvető gond, hogy sokan, akik más beállítottságúak, nem tudják elképzelni, hogy ez milyen kellemetlen egy visszahúzódóbb embernek, és nem értik, hogy most mi a probléma. (én nem vagyok visszahúzódó, csak szimplán utálok idegenekkel beszélgetni :D)
2018. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!