Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kellemetlenül érintette őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül érintette őket a meghívás? Vissza kéne "e"? Én

Figyelt kérdés

A párommal idén lesz az esküvőnk. Én meghívtam 2 régi kollégámat is, akikkel szinte baráti viszonyban voltunk. Anno nagyon sok céges rendezvény, kirándulás volt, és többször volt az is, hogy együtt voltunk, ha a városban volt program. Az egyikkel kifejezetten jóba voltam, tudtunk egymás magánéletéről, párkapcsolati gondjairól, családjáról, stb. Kb 2 éve jöttem el erről a munkahelyemről, de havi szinten szoktunk beszélni.


Az egyiknek a párja az én vőlegényem jelenlegi kollégája. Még talán mondhatom, hogy ő kezdte ezt, hogy "de elmennék egy jó lagziba". Aztán mivel ők is jóban vannak, és én is jó barátságban voltam a kollégáimmal, mondom miért ne.


De azóta a téma kapcsán extra ridegséget érzek a két kollégám részéről. Sokszor csak hallgatnak a telefonba, nem szólnak semmit, vagy hogy örülnének, stb. Hivatalos meghívót még nem kaptak,még nincs is.


Részükről ez kb 30-40 km utazás lenne, oda vissza max 80. Mivel én sem gazdag családból származom, nem márkás öltönyben, és százezrekkel "kellene" megjelenniük. Egy egyszerű, falusi lakodalom lesz.


Ebből a helyzetből hogyan hátráljak ki, hogy nem adok mégsem meghívót, ha a páromék meg mi is már annyit beszéltünk róla? Nem akarok pofátlan lenni, hogy jó, akkor nem kell jönni, érzem, hogy valami baj van, stb...

Vagy csak adjuk oda, aztán majd úgyis kitalálnak valami kifogást, az legyen az ő gondjuk? Talán a kollégám már bánja is, hogy a párja ilyen barátkozós, nyílt volt, és felszabadultabb, mint ő, hogy ennyire elvágyódik az esküvőnkre.


Köszönöm.


26L


2022. ápr. 5. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg mi a baj? Vagy a hallgatásuk miatt kérdezed: " van e valami baj?" ha erre nem monják el akkor az ő bajuk. Te fordítsd a figyelmed az esküvődre, a boldogságodra.
2022. ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
82%
Vaaaagy szimplàn leszarod.
2022. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A hallgatásukra hivatkozva megkérdezed mi a bajuk. Ha nem mondják el, akkor ennyi, oda adod a meghívót , tovább már az ő dolguk.
2022. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ők nem akartak meghívni a saját esküvőjükre. Szerintem amúgy mindkét megoldás lehet jó. Ne keríts neki túl nagy feneket.
2022. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd rákérdezek még egyszer, jó e nekik az időpont, vagy el tudnak e egyáltalán jönni. Nincs kisgyerekük, házasodni sem akarnak, idősebbek is mint én. Majd lesz valahogy. Köszönöm a válaszokat.
2022. ápr. 5. 07:43
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyszer szóban már meghívtad őket, akkor bunkóság lenne visszatáncolnod. Ha nem akar valamelyikük jönni, akkor nem jön. Ha nem akarja a valódi okot elmondani, akkor keres valami kifogást rá.
2022. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én olyan esetben lennék ilyen hallgatag, ha a vőlegényedről rosszalkodást lehetett volna hallani a munkatársától.
2022. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tudnám hogy halott az a kapcsolat😀
2022. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt elengedném. Nem is emlegetném többet. Én már eddig sem erőltettem volna, hamarabb leálltam volna, már amikor először észreveszem hogy nem akarnak reagálni a témára. Lehet hogy tényleg amiatt nem akarnának menni mert akkor vissza kéne adniuk a meghívást és ezt nem akarják mert kis esküvőt akarnak csak a legközelebbi barátaikkal és rokonaikkal.
2022. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell adni ,max nem mennek!Az egyik barátnőm is meghívott hasonló emberkeket,aztán az esküvő napján fele nem jött el,minden fele kifogással.
2022. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!